Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła

Potrzebujesz wyceny?

+48 732 081 990

kontakt@marciniakogrodzenia.pl

Baner Piotr Żyła
ARTYKUŁ

Wiata dwustanowiskowa, czyli jaki carport na 2 samochody wybrać?

Ostatnio przygotowaliśmy dla Was przegląd najciekawszych wiat garażowych jednostanowiskowych (skupiając się na carpotach wykonanych ze stali). Dziś przyszła pora, by ułatwić decyzję osobom, których potrzeby są nieco większe.

Zobacz, jaka wiata samochodowa dwustanowiskowa, będzie dla Ciebie najlepsza.


WIATA GARAŻOWA DUWSTANOWISKOWA – RODZAJE

Podwójna wiata garażowa bez ścianek

To efektowny, funkcjonalny i przestronny carport bez zabudowań. Gwarantuje podstawową ochronę pojazdów przed działaniem czynników atmosferycznych i zanieczyszczeniami, a jednocześnie wzmacnia walory estetyczne posesji. Ta wiata na dwa samochody wyróżnia się wysoką odpornością na promieniowanie UV, wilgoć i zadrapania. To prosta, ale bardzo praktyczna konstrukcja, za naprawdę atrakcyjną cenę.

wiata garażowa carport podwójna bez ścianek tanio


Wiata na dwa samochody ze ściankami żaluzjowymi (4+0)

Rozbudowany model wcześniej wspomnianego carpotu. Dzięki montażowi lekkich, żaluzjowych profili całość zyskuje bardzo eleganckiego charakteru i z pewnością wkomponuje się w bryłę każdego nowoczesnego budynku. Dodatkowo nieregularna zabudowa z czterech segmentów wzmacnia ochronę przed deszczem i śniegiem, a jednocześnie pozwala na wjazd z obydwu stron.

carport podwójny styl horyzontalny 4 ściany na dwa auta w kolorze antracyt stylu palisada

wiata garazaowa - wiata garazowa antracyt -cartport - carport tanio- carport palisada-carports aus polen-carport polen-carport bausatz-doppelcarport-carport selber bauen-carport bauen-carport metall-moderne carports-carport günstig-carport online-einzelcarport-carport stahl


Wiata na dwa auta zabudowana z trzech stron (4+1 stalowa imitująca drewno)

Chcesz wprowadzić na swoją posesję nieco koloru i zależy Ci na jeszcze większej ochronie? Wiata samochodowa z wysokiej jakości stali imitującej drewno może być dobrym rozwiązaniem. 4 ścianki boczne i 1 tylna powinny być wystarczającym rozwiązaniem na nieznośne warunki atmosferyczne. Wiata jest bardzo przestronna, układ ścianek można dowolnie modyfikować, a ich konstrukcja daje świetną widoczność ze środka, blokując jednocześnie widok dla osób znajdujących się na zewnątrz carportu.

wiata na samochód podwójna carport zadaszenie drewno zaluzja_najlepszy carport stalowy drewniany_najlepsza wiata garazowa_top carport


Wiata samochodowa dwustanowiskowa – dekoracyjne ściany

Bardzo dobry pomysł jeśli zależy Ci na maksymalnej szczelności wiaty w sezonie jesienno-zimowym przy możliwie najniższym koszcie inwestycji. Montując carport Dekormur bezpośrednio przy ścianie domu zyskujesz porządną zabudowę z 3 stron.

Cała wiata została wykonana ze specjalnych paneli dekoracyjnych pokrytych tynkiem mozaikowym, które z łatwością można zachować w czystości. To nie tylko ozdoba, ale i dodatkowa ochrona konstrukcji przed promieniowaniem UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi. To samo rozwiązanie dostępne jest także, jako wiata garażowa stalowo imitująca drewno.

wiata na samochód podwójna carport zadaszenie dekormur


Duża wiata na dwa samochody z pomieszczeniem gospodarczym

Maksymalny komfort i bardzo duża przestrzeń, która będzie schronieniem nie tylko dla samochodów, ale i motoru, narzędzi, sprzętu ogrodowego a nawet kilku rowerów. Z łatwością zaparkujesz tu dwa duże auta, a jednocześnie zyskujesz osobne, zamykane pomieszczenie gospodarcze (jego rozmiar możemy dopasować indywidualnie).

Mimo dużych rozmiarów całość zachowuje minimalistyczny charakter naszych projektów, w związku z czym podwójna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym powinna idealnie wkomponować się a architekturę nowoczesnej posesji.

Więcej o naszych wiatach z pomieszczeniami gospodarczymi przeczytasz >> tutaj

TOP 8 projektow wiaty garazowej_ Carport podwójna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym_nowoczesna wiata garazowa_najlepsza_stalowe wiaty garazowe_marciniak ogrodzenia


Na koniec kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, jeśli planujesz postawić na swoim podwórku wiatę garażową na dwa samochody:

  1. Nasze wiaty garażowe to produkty bardzo wysokiej jakości – produkujemy je z najlepszej, ocynkowanej ogniowo stali. Nie trzeba ich konserwować ani malować, są gotowe sprostać nawet bardzo wymagającym warunkom atmosferycznym, co potwierdzamy pisemną gwarancją.
  2. Każdy z zaprezentowanych carportów to produkt o konkretnych wymiarach niemal gotowy do montażu. Jeśli jednak zależy Ci na indywidualnych cechach możemy zmodyfikować projekt do Twoich potrzeb.
  3. Przed zakupem każdorazowo dokonujemy dokładnych pomiarów na działce Klienta. Pamiętaj, że wiata na dwa samochody ma powierzchnię przekraczającą 50 m2. Oznacza to, że najprawdopodobniej będziesz musiał zdobyć pozwolenie na jej budowę. Żeby się upewnić skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. A jeśli chcesz poznać więcej ogólnych informacji o budowie carportów bez pozwolenia kliknij: wiata garażowa przepisy.

A w razie pytań daj znać: