Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła
ARTYKUŁ

Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym – gdzie kupić? 3 najciekawsze projekty


Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym – zobacz 3 najciekawsze projekty


Meble ogrodowe, rowery, narzędzia, zabawki – to wszystko potrafi zająć sporo miejsca przed domem. Nie musisz jednak upychać ich w piwnicy ani po kątach działki. Wystarczy wybrać odpowiedni model wiaty garażowej z pomieszczeniem gospodarczym. Przecież i tak planujesz ją kupić. Właśnie dlatego czytasz ten wpis 😉 To zdecydowanie tańsza alternatywa dla garażu.

Zobacz, jakie wiaty z pomieszczeniami gospodarczymi znajdziesz w naszej ofercie.


Na małe potrzeby

Horyzontalna, pojedyncza wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

Horyzontalna, pojedyncza wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym
Carport dostosowany pod postój jednego auta z pomieszczeniem magazynowym o długości 300cm. Z łatwością zmieścisz tu rower i narzędzia ogrodowe. W środku pomieszczenia gospodarczego dodatkowa możliwość montażu półek i oświetlenia. Całość wykonana z odpornej na mrozy i promienie słoneczne, ocynkowanej stali nierdzewnej.
Aktualnie model ten sprzedajemy w promocyjnej cenie. Po szczegóły odsyłamy na stronę produktu lub pod numer +48 505-305-455.

Cena | zobacz produkt

Wiata garażowa stalowawa jednostanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym_ _najlepsza wiata garazowa carport
Stalową konstrukcję można postawić, jako wiatę wolno stojącą. Wbudowane w nią pomieszczenie z łatwością pomieści 2 rowery i narzędzia ogrodowe.

 


Na większe potrzeby – nowocześnie

Horyzontalna, podwójna wiata z pomieszczeniem gospodarczym

W tym przypadku pomieszczenie gospodarcze pozwoli na przechowanie zdecydowanie większej ilości rzeczy. Magazyn ma aż 6 metrów długości – może być mini garażem dla motocykla albo przydomowym warsztatem. Dodatkowo istnieje możliwość rozprowadzenia minimalistycznych punktów świetlnych zarówno w nim, jak na suficie samej wiaty. Konstrukcja gotowa jest do kotwiczenia z fundamentem, prezentuje się nowocześnie i obejmuje ją 10-letni okres gwarancji.

Cena | zobacz produkt
TOP 8 projektow wiaty garazowej_ Carport podwójna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym_nowoczesna wiata garazowa_najlepsza_stalowe wiaty garazowe_marciniak ogrodzenia

 


Na większe potrzeby – elegancko

Dekormur, podwójna wiata z dużym pomieszczeniem gospodarczym

Gabarytowo jest to rozwiązanie identyczne, jak wcześniejsza propozycja. Na szczególną uwagę zasługuje tu jednak design. Elewację podwójnej wiaty garażowej Dekormur stanowi estetyczny tynk mozaikowy, nadając jej ponadczasowego i eleganckiego charakteru. Dodatkowo panele ścienne zostały zamontowane bliżej siebie, przez co sama konstrukcja jest zdecydowanie bardziej szczelna.

Cena | zobacz produkt

Nowoczesna wiata dwustanowiskowoa_dekoracyjna sciana_najlepsze_wiaty garazowe_wiata garazowa insiracje_marciniakogrodzenia.pl
Przyciągający oko projekt dwustanowiskowej wiaty wraz z pomieszczeniem gospodarczym

Carport z magazynem a pozwolenie na budowę

Niewątpliwą przewagą wiat garażowych nad garażami jest nie tylko dużo niższy koszt inwestycji ale w wielu przypadkach także mniejsza ilość formalności do spełnienia przed rozpoczęciem budowy. Jeśli chcesz postawić wiatę garażową bez pozwolenia musisz pamiętać m.in. by jej całkowita powierzchnia nie była większa 50m2.

Temat ten dokładniej poruszaliśmy na naszym blogu w artykule “Wiata garażowa bez pozwolenia? Zobacz, jak uniknąć formalności”.

Niestety, jeśli zechcesz zmodyfikować któryś z zaprezentowanych powyżej projektów (np. zabudować jedną ze ścian), kryteria te mogą okazać się przyczyną konieczności zdobycia pozwolenia. Na szczęście nie jest to proces specjalnie wymagający a nasi konsultanci z przyjemnością wyjaśnią Ci na czym polega i pomogą uzupełnić niezbędne dokumenty.


Chcesz wybudować wiatę z pomieszczeniem gospodarczym?

Zobacz ofertę Marciniak Ogrodzenia:
wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

A w razie pytań daj znać:
+48 732 081 990
kontakt@marciniakogrodzenia.pl

 

A w razie pytań daj znać: