Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła

– NOWOCZESNE WIATY SOLARNE

Nowoczesne wiaty (carporty) fotowoltaiczne

Wiata fotowoltaiczna tzw. carport to rozwiązanie dla ludzi nowoczesnych, którzy chcą ochronić swój samochód przed czynnikami atmosferycznymi i jednocześnie czerpać z tego korzyści w postaci energii elektrycznej. Jest to praktyczne połączenie dwóch potrzeb: posiadania swojej mikro elektrowni i zadaszonego miejsca parkingowego. 

Oferowane wiaty pod panele fotowoltaiczne różnią się przede wszystkim szerokością, która definiuje ilość paneli, jakie będą zamontowane na jej dachu. Konstrukcja została odpowiednio wzmocniona, by bezpiecznie rozkładać ciężar paneli. Istnieje również możliwość wypełnienia wiaty dodatkowymi ściankami.

 

Jaką wiatę fotowoltaiczną (carport) wybrać?

W trosce o naszych klientów zalecamy przed zakupem wiaty pod fotowoltaikę skontaktować się z jednym z naszych konsultantów, w celu omówienia szczegółów. Pamiętaj, że każdy element wykorzystany w projekcie będzie miał wpływ na bezpieczeństwo, wydajność oraz okres działania. Tym, co ma bezpośredni wpływ na koszt i działanie instalacji będzie zatem jakość użytych materiałów, moc zestawu oraz jego umiejscowienie. Dlatego też kontakt z producentem przed zakupem jest tak ważny.

Wiata pod panele fotowoltaiczne – dane techniczne

Szerokość od 300 do 750 cm
Długość od 600 cm do 900 cm
Wysokość 270 cm
Kolor Paleta RAL
Odporność na obciążenie 110-135 kg/m2