Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła

WYPRZEDAŻE

 Rozwiązania najlepsze cenowo

Furtki, bramy, przęsła i wiaty nawet do 30% taniej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową produktów, które pozostały w naszych zasobach magazynowych. 

W ciągłej ofercie sprzedażowej posiadamy elementy, który z różnych przyczyn nie są objęte regularną sprzedażą. To m.in. części ogrodzeń, które uległy uszkodzeniu w transporcie, posiadają zadrapania czy niewielkie wgniecenia. Wszystkie oferowane elementy ogrodzeń oraz gotowe wiaty garażowe są produktami pełnowartościowymi, które przeszły proces regeneracji. Są to końcówki produkcyjne naszych zestawów ogrodzeniowych, elementy o niestandardowych wymiarach, czy też części ogrodzeń, które nie zostały odebrane przez naszych klientów.

Palisada+ Set

Oferta konkurencyjna cenowo

Jeśli zamierzacie Państwo powiększyć swoje już istniejące ogrodzenie, bądź mniejszym kosztem wzbogacić swoją posesję o nową wiatę garażową zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Nasi konsultanci postarają się zaproponować najlepsze cenowo rozwiązanie. Dodatkowo dysponując własną linią produkcyjną jesteśmy w stanie dopasować oferowany element kolorystycznie do Państwa obecnego ogrodzenia.

Stan magazynowy oferowanych produktów ulega ciągłym zmianom. Poniżej przedstawiamy aktualne zestawienie dostępnych elementów. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Dołożymy wszelkich starań, by przedstawiona oferta była konkurencyjna cenowo.