Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła
Ogrodzenie
Horyzontalne
Nowoczesny, horyzontalny styl ogrodzenia, chrakteryzujący się stosunkowo małą przestrzenią miedzy elementami. Łączy w sobie wytrzymałość i styl, który idealnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.
+48 732 081 990

System Horyzontal to produkt ogrodzeniowy o konstrukcji poziomej. Jest to nowoczesny wyrób produkowany na bazie stalowego, giętego profilu. Szerokie lamele (15 cm) zapewniają niewielkie prześwity, a to z kolei przekłada się na wyższe bezpieczeństwo, prywatność oraz kontakt wzrokowy z otoczeniem.

Płot żaluzjowy metalowy oraz ogrodzenia typu Horyzontal są produkowane w standardowych rozmiarach oraz na wymiar z giętego profilu stalowego. Dodatkowo stal cynkowana ogniowo jest pokrywana powłoką polimerową. Nowoczesna technologia produkcyjna razem z bardzo wytrzymałą farbą to elementy sprawiające, że nasze ogrodzenia Horyzontal oraz inne elementy, takie jak  wiaty samochodowe są chronione przed korozją, uszkodzeniami mechanicznymi i innymi niekorzystnymi czynnikami. Co więcej utrzymują one wysoki poziom estetyki przez długi czas. 

Brama horyzontalna

Piękna, duża brama z możliwością dostosowania pod każdy wymiar. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości akcesoriów będzie służyć przez wiele lat.

Brama skrzydłowa

Kompaktowa brama skrzydłowa składająca się z dwóch skrzydeł. Wykonana przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Odporna na warunki atmosferyczne.

Furtka horyzontalna

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych MARCINIAK OGRODZENIA to funkcjonalność systemy ogrodzeń .

Furtka

Przęsło horyzontalne

Pokrycie powierzchni polimerami gwarantuje nasyconą barwę i pozwala jeszcze skuteczniej chronić ogrodzenie przed korozją

Słupek medialny

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych MARCINIAK OGRODZENIA to funkcjonalność systemy ogrodzeń .

Realizacje systemu horyzontal

Zalety systemu horyzontal

Wszystkie nasze produkty są wyposażone w akcesoria najwyższej jakości, począwszy od zawiasów przez wsporniki po klamki oraz zamki. 

Solidne wsporniki

Innowacyjny i elegancki model, wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo. Minimalistyczny design doskonale łączy się z nowoczesną architekturą, a szeroka gama kolorów umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do posiadanej zabudowy. 

Brama: 140cm x 400 cm (w komplecie 2 x wózki 5 rolkowe , rolka prowadząca, gniazdo najazdowe dolne, gniazdo najazdowe górne).

Wytrzymałe zawiasy

Ocynkowane ogniowo elementy o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz odporności na czynniki atmosferyczne. 

Furtka: 140cm x 90cm (w komplecie: zawiasy, klamka, zamek, kaseta elektrozaczepy).

Blog