Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła
Ogrodzenie
Horyzontal premium
Nowoczesny, horyzontalny styl ogrodzenia, chrakteryzujący się stosunkowo małą przestrzenią miedzy elementami. Łączy w sobie wytrzymałość i styl, który idealnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.
+48 732 081 990

Ogrodzenie Horyzontal Premium to eleganckie rozwiązanie o zwartej, solidnej konstrukcji na bazie zamkniętego profilu ze stali. Ten innowacyjny system ogrodzeń oferuje wysoki poziom prywatności oraz estetyczny projekt.

Pozioma konstrukcja bazująca na solidnych profilach przekłada się na wysoki poziom estetyki, trwałości oraz funkcjonalności. Systemy typu Horyzontal Premium świetnie komponują się z nowoczesnymi stylizacjami o minimalistycznym charakterze. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne, podobnie jak inne rozwiązania, takie jak nowoczesna wiata samochodowa. Profile ocynkowane w ogrodzeniu Horyzontal Premium są pokryte farbą proszkową nadającą atrakcyjnej barwy oraz chroniącej przed korozją i czynnikami pogodowymi. Na życzenie klienta oferujemy indywidualnie dopasowane rozmiary oraz kolory tych ogrodzeń.

Brama horyzontal premium

Piękna, duża brama z możliwością dostosowania pod każdy wymiar. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości akcesoriów będzie służyć przez wiele lat.

Brama Przesuwna - Horyzontal Premium

Brama skrzydłowa horyzontal premium.

Kompaktowa brama skrzydłowa składająca się z dwóch skrzydeł. Wykonana przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Produkt odporny na warunki atmosferyczne

0014

Furtka horyzontalna premium

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych MARCINIAK OGRODZENIA to funkcjonalność systemy ogrodzeń .

0015

Przęsło horyzontalne premium

Pokrycie powierzchni polimerami gwarantuje nasyconą barwę i pozwala jeszcze skuteczniej chronić ogrodzenie przed korozją

0013

Dodatkowy słupek medialny

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych MARCINIAK OGRODZENIA to funkcjonalność systemy ogrodzeń .

1.2 horyzontal aluminium - skrzynka na listy, furtka

Realizacje systemu Horyzontal Premium

Zalety systemu Horyzontal Premium

Wszystkie nasze produkty są wyposażone w akcesoria najwyższej jakości, począwszy od zawiasów przez wsporniki po klamki oraz zamki. 

Solidne wsporniki

Innowacyjny i elegancki model, wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo. Minimalistyczny design doskonale łączy się z nowoczesną architekturą, a szeroka gama kolorów umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do posiadanej zabudowy. 

Brama: 140cm x 400 cm (w komplecie 2 x wózki 5 rolkowe , rolka prowadząca, gniazdo najazdowe dolne, gniazdo najazdowe górne).

Wytrzymałe zawiasy

Ocynkowane ogniowo elementy o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz odporności na czynniki atmosferyczne. 

Furtka: 140cm x 90cm (w komplecie: zawiasy, klamka, zamek, kaseta elektrozaczepy).

Blog