Marciniak Ogrodzenia - výrobce moderních plotů a garážových přístřešků.

Baner Piotr Żyła
Ogrodzenie
Żaluzja
Nowoczesny system ogrodzeniowy żaluzja zyskuje coraz większą popularność. Funkcjonalny, wytrzymały, a przy tym uniwersalny pod kątem designu, doskonale prezentuje się przy ogrodzeniu frontalnym.
+48 732 081 990

System ogrodzeniowy żaluzja należy do najbardziej uniwersalnych systemów ogrodzeniowych stosowanych przy ogrodzeniu posesji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy również do produkcji system z żaluzji aluminiowych. To pozwoliło nam zmniejszyć masę gotowych konstrukcji. Zaletą jest także wyeliminowanie ryzyko pojawienia się korozji, nawet przy wieloletnim użytkowaniu ogrodzenia. Nie musisz już martwić się konserwacją i ochroną antykorozyjną.

Ogrodzenia typu żaluzja, wykonane są z przęseł, w skład których wchodzą dwa profile stalowe. Do nich nitowane są profile przypominające żaluzje poziome. Wykonano je z cynkowanej blachy stalowej lub aluminium.

Systemy te mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL, który będzie doskonale komponował się z elewacją oraz zabudową posesji. Dopasuj ogrodzenie do wyglądu swojej posesji.

System ogrodzeniowy żaluzja ma liczne zalety. Największą z nich jest stabilna i bardzo wytrzymała konstrukcja, która wynika z budowy przęsła ogrodzeniowego.

Brama przesuwna żaluzja

Piękna, duża brama z możliwością dostosowania pod każdy wymiar. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości akcesoriów będzie służyć przez wiele lat.

zaluzja_brama

Brama skrzydłowa żaluzja

Kompaktowa brama skrzydłowa składająca się z dwóch skrzydeł. Wykonana przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Odporna na warunki atmosferyczne.

zaluzja_brama_skrzydlowa

Furtka żaluzja

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych MARCINIAK OGRODZENIA to funkcjonalność systemy ogrodzeń .

zaluzja_furtka

Przęsło żaluzja

Pokrycie powierzchni polimerami gwarantuje nasyconą barwę i pozwala jeszcze skuteczniej chronić ogrodzenie przed korozją

zaluzja_przeslo

Słupek medialny

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych MARCINIAK OGRODZENIA to funkcjonalność systemy ogrodzeń .

1.2 horyzontal aluminium - skrzynka na listy, furtka

Realizacje systemu żaluzja

Zalety systemu Żaluzja

Wszystkie nasze produkty są wyposażone w akcesoria najwyższej jakości, począwszy od zawiasów przez wsporniki po klamki oraz zamki. 

Solidne wsporniki

Innowacyjny i elegancki model, wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo. Minimalistyczny design doskonale łączy się z nowoczesną architekturą, a szeroka gama kolorów umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do posiadanej zabudowy. 

Brama: 140cm x 400 cm (w komplecie 2 x wózki 5 rolkowe , rolka prowadząca, gniazdo najazdowe dolne, gniazdo najazdowe górne).

Wytrzymałe zawiasy

Ocynkowane ogniowo elementy o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz odporności na czynniki atmosferyczne. 

Furtka: 140cm x 90cm (w komplecie: zawiasy, klamka, zamek, kaseta elektrozaczepy).

Blog