Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

 

PAMIĘTAJCIE! TA OFERTA NIE POSIADA PANELI FOTOWOLTAICZNYCH. NASZA WIATA SOLARNA JEST PRZYSTOSOWANA DO ICH MONTAŻU.

Wiata solarna to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na lakierze swojego samochodu i uchronieniem go przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo czerpiąc korzyści w postaci prądu dla Twojego domostwa. Dwie pożyteczne rzeczy załatwione na jednym razem, bo kto by nie chciał swojej mikro elektrowni i zadaszenia dla swojego auta. Aktualnie w sprzedaży posiadamy 4 modele wiaty fotowoltaicznej dla 6, 8, 12 i 18 paneli.

Wiata solarna – dane techniczne

Szerokość od 300 do 600 cm
Długość od 600 cm do 900 cm
Wysokość 270 cm
Kolor Paleta RAL
Ilość słupów 8 słupów 10 x 10 (9 w przypadku tylnej ścianki)
Odporność na obciążenie 110-135 kg/m2

Konstrukcja dachu naszej wiaty solarnej

Wiata solarna ma świetną i wytrzymałą konstrukcję dachu, która zarówno ochroni Twoje auto przed niespodziewanymi zmianami pogody, a dodatkowo zaoszczędzisz budżetu na energię elektryczną. Wszystko to dzięki przemyślanej konstrukcja, która nie ma najmniejszego problemu z obciążeniem jakie niosą za sobą panele fotowoltaiczne. Sam dach przenosi obciążenie o wartości 110-135 kg/m2. Dach pokryliśmy trwałą blachą trapezową T55 z powłoką antykondenscyjną.

4 dostępne modele wiaty solarnej

Poniżej przedstawiamy wszystkie 4 modele rozmiarowe naszych wiat solarnych:

  1. 300 x 600 (dla 6 paneli),
  2. 400 x 600 (dla 8 paneli),
  3. 600 x 600 (dla 12 paneli),
  4. 600 x 900 (dla 18 paneli),

Dodatkowe wypełnienie ścian

Istnieje również możliwość wypełnienia wiaty ściankami. Na każdą stronę przypadają 3 elementy ścianki. Tył wiaty, lewa oraz prawa strona posiadają wypełnienie w 3 elementach.

Rodzaje wypełnień

Styl horyzontalny Styl żaluzjowy
   
wypełnienie ścianki - Wiata fotowoltaiczna wypełnienie żaluzjowe - wiata fotowoltaiczna

Jaką wiatę solarną wybrać?

Śmiało możemy powiedzieć, że wszystko zależy od odpowiedniego nasłonecznienia paneli fotowoltaicznych. To wtedy mamy pewność czy nasze panele przyniosą nam korzyści z wygenerowanego prądu czy też nie. Jeśli mamy do tego odpowiednie miejsce to głównym czynnikiem jaki zadecyduje ile tej energii elektrycznej wyprodukujemy będzie ilość paneli. Chciałoby się, żeby każdy miła tylko taką sytuację, czyli idealne nasłonecznienie i maksymalna ilość, czyli 18 paneli na naszej wiacie. Niestety jest to zbyt piękne żeby było prawdziwe i wielu z Was będzie musiało skontaktować się z odpowiednimi ekspertami w dziedzinie fotowoltaiki w celu dogadania szczegółów i możliwości. Dlatego też stanowczo zachęcamy do nie podejmowania pochopnych decyzji.

Nie podejmuj pochopnych decyzji, tylko zadzwoń do nas

W trosce o naszych klientów zalecamy przed zakupem skontaktować się z jednym z naszych konsultantów w celu omówienia szczegółów. Nie chcemy, abyś tracił na posiadaniu naszej wiaty, więc warto byłoby przeanalizować chociażby usytuowanie takiej wiaty fotowoltaicznej. Czy dane miejsce posiada odpowiednie nasłonecznienie w ciągu dnia. Ponadto warto skorzystać z naszej usługi darmowego pomiaru na terenie całej polski. Bo kto tak naprawdę wymierzy Ci tak dobrze jak profesjonalista prawda? Dlatego nie zwlekaj i łap za słuchawkę!

Korzyści jakie wynikają z posiadania wiaty solarnej

Posiadanie jednej z naszych wiat fotowoltaicznych wiąże się z szeregiem korzyści jakie klient zyskuje. Posiadanie tego rodzaju wiaty to coś unikalnego i nowoczesnego, ale także w pewnym sensie przyczynianie się do polepszania aspektów ekologicznych w naszym kraju. Gdybyśmy mieli wymienić korzyści to byłyby to:

  1. Oszczędność – produkujesz własny prąd, który możesz wykorzystywać do własnego użytku,
  2. Bezpieczeństwo – każdy kto posiada swój samochód wie ile go to kosztowało, wiata pozwoli na bezpieczne garażowanie go i nie pozwoli na uszkodzenia poprzez negatywne warunki atmosferyczne,
  3. Ekologia i prestiż – posiadanie własnej mikro elektrowni to nie codzienny widok, który dodatkowo ukazuje naszą troskę o środowisko.
  4. Gwarancja jakości – każdy z elementów jest starannie dopracowywany, pracują przy tym ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy znają się na swoim fachu.

 

 

Rozmiar:

300×600 (DLA 6 PANELI), 400×600 (DLA 8 PANELI), 600×600 (DLA 12 PANELI), 600×900 (DLA 18 PANELI)

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!