Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.
Jesteś tutaj: Strona GłównaKontakt

OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ! - ZAMÓW POMIAR

Wybierz województwo i formę kontaktu z naszym handlowcem regionalnym
POZA GODZINAMI NASZEJ PRACY, W GODZINACH 16-20 ORAZ W SOBOTY OD GODZINY 8-16 DYŻUR HANDLOWCA POD NUMEREM TELEFONU +48 732 081 990

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

Szybkie wyceny w dni robocze od 8 do 18, soboty od 9 do 14

Marek

Marek

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 510 009 793
E-mail:
marek@marciniakogrodzenia.pl
Ania

Ania

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 531 762 612
E-mail:
ania@marciniakogrodzenia.pl
Robert

Robert

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 573 009 924
E-mail:
robert@marciniakogrodzenia.pl
Maciej

Maciej

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 690 606 380
E-mail:
maciej@marciniakogrodzenia.pl

Obsługa posprzedażowa

Administracja sprzedaży


-przygotowanie umów,
-zmiany w umowach,
-potwierdzenia płatności i faktury sprzedażowe

Pn-Pt 7:30-15:30

Tel.:+48 683 778 099
E-mail:
umowy@marciniakogrodzenia.pl

Logistyka


- Ustalanie i potwierdzanie terminów dostaw,
- Przyjmowanie ofert na usługi transportowe,
- Ustalanie terminu samodzielnego odbioru,



Pn-Pt 7:30-15:30

Tel.:+48 683 778 049
E-mail:
logistyka@marciniakogrodzenia.pl

Reklamacje


- Przyjmowanie reklamacji ,
- potwierdzanie statusu reklamacji
(protokoł reklamacji do pobrania w stopce strony)

Pn-Pt 8:00-16:00

Tel.:+48 683 778 099
E-mail:
reklamacje@marciniakogrodzenia.pl

Formularz reklamacyjny

Kontakt

Wybierz najlepszą opcję kontaktu!

• • •
Dane firmy:
Marciniakogrodzenia.pl
Hurtownikgroup sp. z o.o.
NIP: 929 180 72 83

HurtownikGroup Sp. z o.o. 
Ul. Dolina Zielona 54
65-154 Zielona Góra

Polen

USt-IdNr: PL 929 180 72 83
NIP: 080300560
www.hurtownik.com

Adres
ul. 22 Lipca
66-015 Przylep

Dane kontaktowe:

Lubuska 47

66-014 Płoty

Marciniak Ogrodzenia

Lubuska 47

66-014 Płoty

E-Mail: kontakt@marciniakogrodzenia.pl

Telefon: +48 732 081 990

Godziny otwarcia: 8.00-18.00

Formularz kontaktowy:

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.