Jesteś tutaj: Strona GłównaKontakt

OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ! - ZAMÓW POMIAR

Wybierz województwo i formę kontaktu z naszym handlowcem regionalnym
POZA GODZINAMI NASZEJ PRACY, W GODZINACH 16-20 ORAZ W SOBOTY OD GODZINY 8-16 DYŻUR HANDLOWCA POD NUMEREM TELEFONU +48 732 081 990

DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

Szybkie wyceny w dni robocze od 8 do 20, soboty od 9 do 19

Filip

Filip

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 918 199 944
E-mail:
filip@marciniakogrodzenia.pl
Klaudia

Klaudia

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 778 878 097
E-mail:
klaudia@marciniakogrodzenia.pl
Piotr

Piotr

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 718 808 677
E-mail:
piotr@marciniakogrodzenia.pl
Ania

Ania

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 778 878 097
E-mail:
ania@marciniakogrodzenia.pl
Wojciech

Wojciech

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 616 006 874
E-mail:
wojciech@marciniakogrodzenia.pl

Jacek

specjalista/koordynator ds. wycen, pomiarów i montażu Tel.:+48 585 859 711
E-mail:
jacek@marciniakogrodzenia.pl

Obsługa posprzedażowa

Administracja sprzedaży


-przygotowanie umów,
-zmiany w umowach,
-potwierdzenia płatności i faktury sprzedażowe

Pn-Pt 8:00-16:00

Tel.:+48 515 278 349
E-mail:
umowy@marciniakogrodzenia.pl

Logistyka


- Ustalanie i potwierdzanie terminów dostaw,
- Przyjmowanie ofert na usługi transportowe,
- Ustalanie terminu samodzielnego odbioru,



Pn-Pt 8:00-16:00

Tel.:+48 515 278 349
E-mail:
logistyka@marciniakogrodzenia.pl

Reklamacje


- Przyjmowanie reklamacji ,
- potwierdzanie statusu reklamacji
(protokoł reklamacji do pobrania w stopce strony)

Tel.: Pn-Pt 8:00-16:00

Tel.:+48 515 278 349
E-mail:
reklamacje@marciniakogrodzenia.pl

Kontakt

Wybierz najlepszą opcję kontaktu!

• • •
Dane firmy:
Marciniakogrodzenia.pl
Hurtownikgroup sp. z o.o.
NIP: 9291807283

HurtownikGroup Sp. z o.o. 
Ul. Dolina Zielona 54
65-154 Zielona Góra

Polen

USt-IdNr: PL 929 180 72 83
NIP: 080300560
www.hurtownik.com

Adres
ul. 22 Lipca
66-015 Przylep

Dane kontaktowe:
Lubuska 47,
66-014 Płoty

Marciniak Ogrodzenia DE
Ul. Dolina Zielona 54
65-154 Zielona Góra

Polska

E-Mail: kontakt@marciniakogrodzenia.pl
Telefon: +48 573-009-924

Godziny otwarcia: 8.00-16.00

Formularz kontaktowy:

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    Call Now ButtonZadzwoń teraz!