Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła

Potrzebujesz wyceny?

+48 732 081 990

kontakt@marciniakogrodzenia.pl

Baner Piotr Żyła
ARTYKUŁ

TOP 8 projektów – nowoczesna wiata garażowa


TOP 8 projektów wiaty garażowej


Nie ma co – wiata garażowa to obecnie najlepsza alternatywa dla garażu. Wygląda nowocześnie, jej budowa nie wymaga spełnienia praktycznie żadnych formalności urzędowych, a co najważniejsze zapewnia wysokiej jakości funkcjonalność przy naprawdę niskiej cenie.

Dziś przedstawimy Wam 8 naszych – polskich projektów wiat garażowych, które zasługują na uwagę w kontekście jakości wykonania, unikalnego designu i atrakcyjnej ceny.

Kolejność prezentowanych poniżej carportów jest losowa. Każda z wiat została wykonana z wysokiej jakości ocynkowanej stali. Jest odporna na promieniowanie UV, zadrapania czy czynniki atmosferyczne. Dodatkowo charakteryzują się one 10-letnim okresem gwarancyjnym na uszkodzenia, przebarwienia czy wady konstrukcyjne

Zobacz najlepsze wiaty garażowe!


1. Zaczynamy kompleksowo – wiata na 1 auto z pomieszczeniem gospodarczym

Wiata garażowa stalowawa jednostanowiskowa z pomieszczeniem gospodarczym_ _najlepsza wiata garazowa carport
Stalową konstrukcję można postawić, jako wiatę wolno stojącą. Wbudowane w nią pomieszczenie z łatwością pomieści 3 rowery i narzędzia ogrodowe

Wszystkie funkcje nowoczesnej wiaty w jednym projekcie – duża przestrzeń do parkowania, pojemne i zamykane pomieszczenie na narzędzia czy rowery, mocno zabudowane ścianki w formie żaluzji i możliwość ustawienia jako samodzielnej budowli.

Palisadowa konstrukcja połączona z wysokiej jakości ocynkowaną stalą pozwolą cieszyć się wiatą przez długie lata bez konieczności dodatkowej konserwacji. To idealnie rozwiązanie dla osób potrzebujących porządnej ochrony auta i dodatkowej przestrzeni magazynowej z małymi działkami.

>> zobacz szczegóły produktu


2. Nowoczesna wiata samochodowa = 5 żaluzjowych ścianek ze stali

wiata na samochód carport zadaszenie zaluzja
Carport „Żaluzja 4+1” wyróżnia się pełną ochroną auta i charakterystyczną formą konstrukcji

„Żaluzja 4+1” to wiata garażowa składająca się z 5 ścianek (4 boczne i tył) w formie zabudowanych antracytowych żaluzji. Dostosowana została dla postoju jednego auta i z powodzeniem zabezpiecza je przed warunkami pogodowymi, jednocześnie zostawiając niemałą przestrzeń dla kierowcy.

Podobne modele często spotykane są w budowlanych sieciówkach jednak, “Żaluzja 4+1” wyróżnia się wśród nich wykonaniem z wysokiej jakości stali (odporna na promieniowanie słoneczne czy zadrapania) i zdecydowanie niższą ceną. To produkt, który wytrzyma długi czas bez żadnej dodatkowej konserwacji utrzymując kolor i elegancki charakter.

>> zobacz szczegóły produktu


3. GIGANT – podwójna wiata z pomieszczeniem gospodarczym

TOP 8 projektow wiaty garazowej_ Carport podwójna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym_nowoczesna wiata garazowa_najlepsza_stalowe wiaty garazowe_marciniak ogrodzenia
Elegancka wiata garażowa dla wymagających – dwa stanowiska i duże pomieszczenie gospodarcze

Coś dla naprawdę wymagających – największy carport w naszym zestawieniu.

Posiada dwie zabudowane ściany i z powodzeniem można go ustawić, jako budowlę wolno stojącą. Przygotowana w systemie horyzontalnym wiata pozwala na zaparkowanie dwóch samochodów, a dodatkowo oferuje bardzo duże, zamykane pomieszczenie gospodarcze. Zmieszczą się w nim rowery, meble ogrodowe czy sprzęt warsztatowy.

wiata dwustanowiskowa stalowa nowoczesna garazowa realizacja polska
Realizacja dwustanowiskowej wiaty garażowej, horyzontalnej wraz z pomieszczeniem gospodarczym

Cała konstrukcja wykonana została z profili 100×100 z ocynkowanej stali odpornej na wilgoć, promienie UV i zarysowania. Wyróżnia się nowoczesnym designem, a mimo swoich rozmiarów zachowuje lekkość.

>> zobacz szczegóły produktu


4. Drewno ze stali, czyli Carport 1 horyzontal 3+1 steelwood

wiata na samochód carport zadaszenie_najlepsza wiata garazowa_carporty stalowe_najlepsze wiaty garazowe_projekty
Imitujące drewno lamele stalowe wytrzymują przez długie lata promieniowanie UV i wpływ warunków atmosferycznych

Realizacja wykonana w systemie horyzontalnym ze stali ocynkowanej. Wiata przystosowana została do parkowania jednego auta, a boczną i tylną ścianę tworzą poziome panele imitujące drewno.To kolejny model odporny na działanie warunków atmosferycznych. Walory estetyczne 3+1 steelwood idealnie sprawdzą się przy białych i szarych elewacjach (zwłaszcza ze spieków). Producent oferuje też ten sam model w innej kolorystyce.  Jest nim wiata garażowa stalowa.

>> zobacz szczegóły produktu


5. Wyróżniająca się wiata dekoracyjna dwu lub jednostanowiskowa

Nowoczesna wiata dwustanowiskowoa_dekoracyjna sciana_najlepsze_wiaty garazowe_wiata garazowa insiracje_marciniakogrodzenia.pl
Przyciągający oko projekt dwustanowiskowej wiaty wraz z pomieszczeniem

Chcesz wybudować carport, który będzie się wyróżniał i zapewni wysoką ochronę? Dekormur może być rozwiązaniem dla Ciebie. Carport w wersji dwustanowiskowej łączy przyjemne z pożytecznym – bardzo duża przestrzeń, wysokiej jakości panele dekoracyjne pokryte tynkiem mozaikowym, pomieszczenie gospodarcze i wysoka funkcjonalność.

Za tymi plusami idzie też jednak wyższa cena. Więc jeśli nie potrzebujesz aż tak dużej przestrzeni może cię zainteresować > nowoczesna wiata garażowa dekormur na jeden samochód.

>> zobacz szczegóły produktu


6. Podwójna, nowoczesna wiata garażowa 2 żaluzja 4+1 steelwood

wiata na samochód podwójna carport zadaszenie drewno zaluzja_najlepszy carport stalowy drewniany_najlepsza wiata garazowa_top carport
Solidna, elegancka konstrukcja przygotowana ze stali cynkowanej ogniowo. W podstawowej wersji wypełniają ją imitujące drewno lamele, jednak dostępna jest też w kolorze stalowym.

Wiata jest niezwykle funkcjonalna, a wewnątrz spokojnie zmieszczą się dwa duże auta. Całość przyciąga wzrok, świetnie wygląda o każdej porze roku i idealnie pasuje do nowoczesnych domów z cegły.

>> zobacz szczegóły produktu


7. Przestrzeń, prostota i elegancja, czyli duża wiata na 2 samochody ze smakiem

duża wiata garażowa_ dwa stanowiska_dwusanowiskowa_stallowa_nowoczesna_carport dla dwóhc samochodów_tanio_najlepsze projekty_marciniak ogrodzenia
Wiata garażowa na dwa samochody, która idealnie dopełnia jasną elewację budynku

Żaluzja 4+0 to wysokiej jakości dwustanowiskowa wiata bez tylnej ścianki. Dzięki temu, mimo swoich rozmiarów, nie zaburza ona efektu przestrzennego podwórza. Ścianki i dach dają wystarczająca ochronę wobec niesprzyjających warunków atmosferycznych. To jedna z ciekawszych propozycji, jeśli chodzi o stosunek wielkości wiaty do ceny, z naszego całego zestawienia.

>> zobacz szczegóły produktu


8. Tanio i bardzo solidnie: stalowa wiata garażowa na 1 samochód

wiata na samochód carport zadaszenie, Wiata garażowa bez pozwolenia? Zobacz, jak uniknąć formalności , wzor zgloszenia do starostwa pozwolenie na budowe wiaty carporty stalowe bez pozwolenia

Na koniec wiata garażowa, która w porównaniu do swoich poprzedników z zestawienia, może nie rzuca się w oczy ale spełnia wszystkie założenia dobrego carportu.

Wiata pojedyncza jest w pełni odporna na promieniowanie UV, zadrapania czy wilgoć – została wykonana z tych samych materiałów co poprzednicy, nie posiada ona jednak ani jednej ściany. Wyróżnia ją szybki sposób montażu i przede wszystkim cena – to najtańszy carport z całego zestawienia. Kosztuje niewiele ponad 8000 zł.

>> zobacz szczegóły produktu


Chcesz postawić wiatę pod swoim domem?

Sprawdź naszą ofertę:
carporty stalowe

A w razie pytań daj znać:
+48 732 081 990
kontakt@marciniakogrodzenia.pl

 

A w razie pytań daj znać: