Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła

Potrzebujesz wyceny?

+48 732 081 990

kontakt@marciniakogrodzenia.pl

Baner Piotr Żyła

Ogrodzenie Nowoczesne Moduł Pełny – Przęsło

Nowoczesny system modułowy składający się z jednego elementu o wysokości 110 cm w wersji bez dodatkowej maskownicy lub 120 cm przy opcji z dodatkową osłoną zagięć na górze i dole modułu.

Funkcjonalny, wytrzymały, a przy tym uniwersalny pod kątem designu system, który doskonale prezentuje się przy ogrodzeniu frontowym. Dzięki pokryciu powierzchni polimerami ogrodzenie jest praktycznie bezkorozyjne. Oferujemy ogrodzenia w najbardziej popularnych kolorach: antracyt oraz złoty i ciemny dąb, które doskonale komponują się z elewacją oraz zabudową posesji klasycznych i nowoczesnych. Dokładając kolejne moduły zwiększamy wysokość ogrodzenia.

Cena nie uwzględnia słupów.

Do montażu na murku i przy słupkach.

Przęsła w technologii modułowej w niestandardowym rozmiarze: wysokość modułu 110cm – 339 zł /m2 , wysokość modułu 120 cm cena – 389 zł / m2. Słupy liczone osobno. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

819,00987,00

Nasze Ogrodzenia i Carporty powstają przy wykorzystaniu certyfikowanych surowców od ArcerolMittal – największego i najnowocześniejszego producenta stali na świecie.

Przęsło Modułowe - zupełnie nowa jakość

Każdy panel jest wykonany z solidnej stali, która jest pokryta polimerami. Wewnątrz konstrukcji znajduje się szeroki 3 cm styrodur (XPS), który sprawia, że nasze ogrodzenia są nie tylko lekkie, ale również niezwykle wytrzymałe.

System Modułowy to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących zarówno estetycznego, jak i funkcjonalnego ogrodzenia. Ogrodzenie nadaje nowoczesny styl posesji, zapewniając jednocześnie wysoki poziom prywatności.

 

Elementy Ogrodzenia Modułowego produkujemy w rozmiarach standardowych. Szerokość przęsła to 250 cm. Istnieje jednak możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru przęsła, zwłaszcza, gdy wymaga tego szerokość grodzonego terenu. 

 

Innowacyjna technologia produkcji w połączeniu z polimerową farbą o wysokiej wytrzymałości to pewność skutecznej ochrony przed korozją i niesłabnącej estetyki przez wiele lat. Jakość systemu potwierdza 10-letni okres gwarancjiW ofercie znajdą Państwo bramy, furtki, pojedyncze przęsła oraz pełne systemy ogrodzeń.

 

Będąc PRODUCENTEM możemy zaoferować Państwu rozwiązania kompleksowe, uzupełniane o produkty tworzone pod indywidualne zamówienie klienta. 

Warianty wysokościowe

Wysokość każdego z modułów bez dodatkowego wykończenia maskownicą wynosi 110cm.

Wybierając opcję z dodatkową osłoną do wysokości należy dodać 5 cm  na górze i na dole. Szerokość przęsła w standardzie to aż 2,5 metra. 

O ile szerokość przęsła ma znaczenie jedynie wizualne, jego wysokość wpływa znacząco na bezpieczeństwo. Jeśli ogrodzenie pełni jedynie funkcje ozdobne, jego wysokość nie odgrywa znaczącej roli. Ma się jedynie wpisać w gust klienta. Jeśli jednak stawiamy na bezpieczeństwo, warto wybrać przęsła wyższe, osłaniające i odgradzające posesję. 

Jako Producent możemy wykonać przęsła w niestandardowych rozmiarach.

Montaż na murku i do słupka

SZEROKOŚC SŁUPÓW DEDYKOWANYCH DO OGRODZEŃ MODUŁOWYCH WYNOSI 8×8 cm.

OGRODZENIA SĄ MONTOWANE NA MURKU ZA POMOCĄ ODPOWIEDNICH UCHWYTÓW DOŁĄCZANYCH DO ZESTAWU.

Każde z naszych ogrodzeń modułowych można montować na murku lub do słupków. Dodatkowo przy opcji montażu do słupka oferujemy dodatkowy produkt, jakim jest podmurówka XPS, wykorzystywana, jeśli ogrodzenie nie kończy się przy samym gruncie.  Podmurówki występują w standardowej wysokości 20 cm.

Ogrodzenie Modułowe - Budowa systemu

Ogrodzenia i wiaty firmy Marciniak Ogrodzenia to szeroki wachlarz możliwości aranżacji. Oferujemy moduły o wysokości 55 cm (wersja bez maskownic), 60 cm (z dodatkową maskownicą) oraz przęsła pełne 110 cm, które można także wzbogacić o maskownicę otrzymując w rezultacie przęsło wysokości 120 cm. Prześwit pomiędzy lamelami wynosi +/- 2,5 cm. Grubość lameli wynosi +/- 3 cm. W ofercie znajduje się także wersja MIX, co oznacza, że na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy rozmieszczenie naprzemienne lameli. Ostateczny projekt jest ustalany w procesie realizacji zamówienia. 

System ogrodzenia jest spójny wizualnie, co oznacza, że każdy z jego elementów (bramka, przęsło, brama) jest wykonany w tej samej kompozycji lameli. Na wyraźne życzenie klienta istnieje możliwość zmiany układu.

SPRAWDŹ INNE MODELE OGRODEŃ MODUŁOWYCH​

Dostępne już od stycznia 2024

MODUŁ 20/10 CM

MODUŁ 20/20 CM

MODUŁ 40/10/10/40/40 CM

MODUŁ 40/10/40/10/40 CM

MODUŁ 40/40 CM

MODUŁ 20/10 CM

MODUŁ 20/20 CM

MODUŁ 40/10X10/40 CM

MODUŁ 40/10/40/10/40 CM

MODUŁ 40/10/10/40 CM

MODUŁ 40/40 CM

Bezpieczny transport i montaż

Produkowane przez Marciniak Ogrodzenia bramy, wiaty, ogrodzenia oraz elementy montażowe przewożone są transportem wyposażonym w niezbędne zabezpieczenia. Taśmy mocujące utrzymują ciężkie elementy w taki sposób, by uniknąć przesuwania w trakcie przewożenia zamówienia. Dodatkowo nasze produkty są zabezpieczane osłonami, aby polimerowa powłoka nie została mechanicznie uszkodzona.

Jedną z największych zalet aluminium jest jego waga. Ten wyjątkowo lekki metal usprawnia zarówno transport bramy, jak i jej montaż. Co za tym idzie, proces instalacji zazwyczaj przebiega zdecydowanie szybciej niż w przypadku np. ich stalowych konkurentów. Warto na początku wspomnieć, że każdy montaż może wyglądać zupełnie inaczej. Dlaczego? Nasze działania zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta. Zazwyczaj jednak proces realizacji zlecenia obejmuję kroki takie jak:

KROK 1: Przyjęcie zlecenia

Wszystko zaczyna się od nawiązania z nami kontaktu – zazwyczaj dzieje się to przez stronę internetową naszej firmy. Zbieramy wszystkie potrzebne informacje takie jak: rodzaj bramy, wymiary czy wymagania klienta. Ustalamy tym samym termin pomiarów lub (jeżeli klient dokładnie poda parametry) dzień montażu. Podczas rozmowy odpowiadamy na wszystkie pytania, podając m.in. planowany czas montażu czy cenę usługi.

KROK 2: Przygotowanie konstrukcji 

W tym kroku działamy sami. W procesie produkcyjnym dostosowujemy zamówiony element ogrodzenia do podanych przez klienta parametrów. Przykładamy wagę do każdego szczegółu i dbamy o to, aby nic nie umknęło naszej uwadze.

KROK 3: Montaż

Przyjeżdżamy w ustalone miejsce w pełni przygotowani do pracy. Nasi profesjonaliści działają sprawnie, a tym samym wyjątkowo dokładnie. Staramy się nie przekraczać wcześniej podanego czasu wyznaczonego na montaż. Efekt końcowy naszych prac oceniają sami odbiorcy.

 

Pewność zadowolenia

Kupując aluminiowe elementy ogrodzenia wybierają Państwo :

  • TRWAŁOŚĆ

Dzięki produkcji z wysokojakościowego aluminium nasze furtki, przęsła i bramy są odporne na każde warunki atmosferyczne. Pokryte dodatkową warstwą ochronną świetnie zniosą zarówno wysokie temperatury, jak i mrozy.

  • LEKKOŚĆ OTWIERANIA

Nasze konstrukcje zostały zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi technologiami. Co za tym idzie – działają one lekko i wyjątkowo sprawnie.

  • MAŁĄ AWARYJNOŚĆ

Proponowane przez nas furtki, przęsła i bramy zostały wykonane z ogromną dokładnością. Naszą dbałość o każdy szczegół dostrzeżecie w przyszłości, kiedy nawet po długim czasie Wasza furtka i brama będą sprawować się jak nowe.

Dlaczego wiata na samochód to dobry wybór dla Twojego domu?

Wiata jest alternatywą dla tradycyjnego garażu wolnostojącego, a właściwie dobrana może być od niego lepszym rozwiązaniem.

CENA – wiata na auto jest tańsza, nie ma konieczności stawiania ścian, zakupu bramy czy okien.

OSZCZĘDNOŚC MIEJSCAzajmuje najczęściej mniej miejsca niż garaż, a jej montaż jest szybki i nieskomplikowany.

BRAK ZEZWOLEN BUDOWLANYCH – wiata nie wymaga żadnych zezwoleń budowlanych (jeśli nie przekracza 35m² oraz 50m² w przypadku posiadania na tym terenie budynku mieszkalnego) oprócz zgłoszenia zamiaru budowy do starostwa powiatowego lub urzędu miasta. 

PREZENTACJA  dzięki nowoczesnej formie oraz możliwości dostosowania wypełnień i kolorystyki teren wokół posesji nabierze dodatkowej elegancji.

Wiaty i ogrodzenia bezpośrednio od PRODUCENTA

 

Marciniak Ogrodzenia to ceniony producent i dystrybutor ogrodzeń oraz wiat ze stali konstrukcyjnej, które posiadają najwyższą klasę jakości

Firma Marciniak Ogrodzenia specjalizuje się w produkcji ogrodzeń, bram, wiat na auta oraz podmurówek. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji swoją ofertę dedykuje klientom na terenie całej Polski.

Wycena wykonania danej usługi trwa tylko 15 minut, a cały proces przebiega sprawnie i szybko. 

Marciniak Ogrodzenia zapewnia jakość na długie lata – firma daje aż 10 lat gwarancji na swoje produkty. Wyroby powstają przy użyciu stali ocynkowanej, która jest zabezpieczona przed korozją poprzez nałożenie warstwy cynku – chroni ona stal nie wymagając przy tym dodatkowej konserwacji. 

Za produkcję surowców odpowiadają jedne z najbardziej renomowanych marek na świecie m.in. DuPont oraz Axalta Coating Systems.