Marciniak Ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Baner Piotr Żyła

Ogrodzenie Nowoczesne Moduł Pełny – Furtka

Furtka wykonana w systemie modułowym z wypełnionego XPS-em stalowego elementu. Solidna, wysoce odporna na uszkodzenia powierzchnia idealnie komponuje się z nowoczesną zabudową. Furtki dopasowane wysokością do bram i przęseł modułowych. Wytrzymałe elementy o wysokości 110 lub 120 cm cm zostały zamknięte w stalowej ramie. Furtka sprzedawana jest bez słupów. Dedykowane słupy o przekroju 100x100mm.

1299,001350,00

Złoty polski (zł) - PLN
 • Złoty polski (zł) - PLN
 • Korona czeska (Kč) - CZK

Nasze Ogrodzenia i Carporty powstają przy wykorzystaniu certyfikowanych surowców od ArcerolMittal – największego i najnowocześniejszego producenta stali na świecie.

Furtka Modułowa Panel Pełny - zupełnie nowa jakość

Każdy panel jest wykonany z solidnej stali, która jest pokryta polimerami. Wewnątrz konstrukcji znajduje się szeroki 3 cm styrodur (XPS), który sprawia, że nasze ogrodzenia są nie tylko lekkie, ale również niezwykle wytrzymałe.

System Modułowy to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących zarówno estetycznego, jak i funkcjonalnego ogrodzenia. Ogrodzenie nadaje nowoczesny styl posesji, zapewniając jednocześnie wysoki poziom prywatności.

Elementy Ogrodzenia Modułowego produkujemy w rozmiarach standardowych. Szerokość wejścia to 100 cm. Istnieje jednak możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru przęsła, zwłaszcza, gdy wymaga tego szerokość grodzonego terenu. 

Innowacyjna technologia produkcji w połączeniu z polimerową farbą o wysokiej wytrzymałości to pewność skutecznej ochrony przed korozją i niesłabnącej estetyki przez wiele lat. Jakość systemu potwierdza 10-letni okres gwarancjiW ofercie znajdą Państwo bramy, furtki, pojedyncze przęsła oraz pełne systemy ogrodzeń.

Będąc PRODUCENTEM możemy zaoferować Państwu rozwiązania kompleksowe, uzupełniane o produkty tworzone pod indywidualne zamówienie klienta.

Jak odpowiednio dopasować furtkę

Aby utrzymać spójność wizualną, warto zachować przybliżoną wysokość furtki, względem pozostałych elementów ogrodzenia. Ze względu na częste użytkowanie należy zwrócić uwagę, na wygodę korzystania. 

Furtki dopasowane są wysokością do bram i przęseł modułowych. Wytrzymałe elementy o wysokości 110 i 120 cm zostały zamknięte w stalowej ramie. 

Będąc PRODUCENTEM oferujemy Państwu furtki w standardowych wymiarach oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa nietypowy wymiar, z zachowaniem niezbędnych wymagań technologicznych.

Furtka typu Modułowego - Klamka, gałka czy pochwyt

Wszystkie nasze furtki w standardzie wyposażone są w klamki lub gałki.  To, jaki wybierzecie Państwo wariant zależy jedynie od upodobań. Żadne z poniższych rozwiązań nie zmienia funkcjonalności furtek. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji:

 • klamko-klamka

 • gałko-gałka

 • klamko-gałka

 • gałko-klamka

Niezależnie od wariantu furtki wyposażone są w zamek i komplet kluczy. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamontowania eleganckich POCHWYTÓW jedno lub dwustronnych ze stali nierdzewnej.

Dla zmaksymalizowania bezpieczeństwa rekomendujemy zakup dodatkowego ELEKTROZACZEPU chroniącego  przed niekontrolowanym otwarciem, np. przez dzieci.

Kierunek otwierania

Furtki mogą być lewe lub prawe i otwierać się na zewnątrz lub do wewnątrz posesji. Ważne, by podczas wyboru sposobu otwierania przyjrzeć się przestrzeni wokół furtki i wybrać tak, by otwieranie było swobodne. Jeśli ogrodzenie usytuowane jest bezpośrednio przy chodniku lub drodze warto wybrać otwieranie do wewnątrz posesji. Jest to rozwiązanie najbezpieczniejsze dla Twojej rodziny.

Montaż na murku i do słupka

SZEROKOŚC SŁUPÓW DEDYKOWANYCH DO FURTEK I BRAM WYNOSI 10×10 cm.

OGRODZENIA SĄ MONTOWANE NA MURKU ZA POMOCĄ ODPOWIEDNICH UCHWYTÓW DOŁĄCZANYCH DO ZESTAWU.

Każde z naszych ogrodzeń modułowych można montować na murku lub do słupków. Dodatkowo przy opcji montażu do słupka oferujemy dodatkowy produkt, jakim jest podmurówka XPS, wykorzystywana, jeśli ogrodzenie nie kończy się przy samym gruncie.  Podmurówki występują w standardowej wysokości 20 cm.

Ogrodzenie Modułowe - Budowa systemu

Ogrodzenia i wiaty firmy Marciniak Ogrodzenia to szeroki wachlarz możliwości aranżacji. Oferujemy moduły o wysokości 55 cm, 60 cm oraz przęsła pełne 110 cm i 120 cm. Prześwit pomiędzy lamelami wynosi +/- 2,5 cm. Grubość lameli wynosi +/- 3 cm. W ofercie znajduje się także wersja MIX, co oznacza, że na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy rozmieszczenie naprzemienne lameli. Ostateczny projekt jest ustalany w procesie realizacji zamówienia. 

System ogrodzenia jest spójny wizualnie, co oznacza, że każdy z jego elementów (bramka, przęsło, brama) jest wykonany w tej samej kompozycji lameli. Na wyraźne życzenie klienta istnieje możliwość zmiany układu.

SPRAWDŹ INNE MODELE OGRODEŃ MODUŁOWYCH​

Dostępne już wkrótce!

MODUŁ 20/10 CM

MODUŁ 20/20 CM

MODUŁ 40/10/10/40/40 CM

MODUŁ 40/10/40/10/40 CM

MODUŁ 40/40 CM

MODUŁ 20/10 CM

MODUŁ 20/20 CM

MODUŁ 40/10X10/40 CM

MODUŁ 40/10/40/10/40 CM

MODUŁ 40/10/10/40 CM

MODUŁ 40/40 CM

Bezpieczny transport i montaż

Produkowane przez Marciniak Ogrodzenia bramy, wiaty, ogrodzenia oraz elementy montażowe przewożone są transportem wyposażonym w niezbędne zabezpieczenia. Taśmy mocujące utrzymują ciężkie elementy w taki sposób, by uniknąć przesuwania w trakcie przewożenia zamówienia. Dodatkowo nasze produkty są zabezpieczane osłonami, aby polimerowa powłoka nie została mechanicznie uszkodzona.

Jedną z największych zalet aluminium jest jego waga. Ten wyjątkowo lekki metal usprawnia zarówno transport bramy, jak i jej montaż. Co za tym idzie, proces instalacji zazwyczaj przebiega zdecydowanie szybciej niż w przypadku np. ich stalowych konkurentów. Warto na początku wspomnieć, że każdy montaż może wyglądać zupełnie inaczej. Dlaczego? Nasze działania zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta. Zazwyczaj jednak proces realizacji zlecenia obejmuję kroki takie jak:

KROK 1: Przyjęcie zlecenia

Wszystko zaczyna się od nawiązania z nami kontaktu – zazwyczaj dzieje się to przez stronę internetową naszej firmy. Zbieramy wszystkie potrzebne informacje takie jak: rodzaj bramy, wymiary czy wymagania klienta. Ustalamy tym samym termin pomiarów lub (jeżeli klient dokładnie poda parametry) dzień montażu. Podczas rozmowy odpowiadamy na wszystkie pytania, podając m.in. planowany czas montażu czy cenę usługi.

KROK 2: Przygotowanie konstrukcji

W tym kroku działamy sami. W procesie produkcyjnym dostosowujemy zamówiony element ogrodzenia do podanych przez klienta parametrów. Przykładamy wagę do każdego szczegółu i dbamy o to, aby nic nie umknęło naszej uwadze.

KROK 3: Montaż

Przyjeżdżamy w ustalone miejsce w pełni przygotowani do pracy. Nasi profesjonaliści działają sprawnie, a tym samym wyjątkowo dokładnie. Staramy się nie przekraczać wcześniej podanego czasu wyznaczonego na montaż. Efekt końcowy naszych prac oceniają sami odbiorcy.

Pewność zadowolenia

Proces wyboru odpowiedniego ogrodzenia jest zazwyczaj długotrwały i obarczony wieloma pytaniami. Główny aspekt, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie, to rodzaj konstrukcji i jej wygląd. Trwałość takiego ogrodzenia jest wysoka, dlatego też wybór będzie wyborem na lata. Warto więc, aby był satysfakcjonujący przez cały okres użytkowania. Decyzja powinna być podjęta świadomie. Możesz skorzystać z pomocy konsultantów, którzy swoją profesjonalną wiedzą wesprą Cię w wyborze. Zapewnią oni wsparcie zarówno w przeprowadzeniu pomiarów, zaprojektowaniu, wykonaniu i zamontowaniu przęseł na posesji. Warto zdecydować się na wsparcie profesjonalistów! Jego efektem będzie bezpieczne, estetyczne i funkcjonalne ogrodzenie.

Wybierając Ogrodzenia Marciniak wybierają Państwo :

 • TRWAŁOŚĆ

Dzięki produkcji z wysokojakościowego aluminium nasze furtki, przęsła i bramy są odporne na każde warunki atmosferyczne. Pokryte dodatkową warstwą ochronną świetnie zniosą zarówno wysokie temperatury, jak i mrozy.

 • NOWOCZESNOŚĆ

Nasze konstrukcje zostały zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi technologiami. Co za tym idzie – działają one lekko i wyjątkowo sprawnie.

 • MAŁĄ AWARYJNOŚĆ

Proponowane przez nas furtki, przęsła i bramy zostały wykonane z ogromną dokładnością. Naszą dbałość o każdy szczegół dostrzeżecie w przyszłości, kiedy nawet po długim czasie Wasza furtka i brama będą sprawować się jak nowe.

Dlaczego wiata na samochód to dobry wybór dla Twojego domu?

Wiata jest alternatywą dla tradycyjnego garażu wolnostojącego, a właściwie dobrana może być od niego lepszym rozwiązaniem.

CENA – wiata na auto jest tańsza, nie ma konieczności stawiania ścian, zakupu bramy czy okien.

OSZCZĘDNOŚC MIEJSCAzajmuje najczęściej mniej miejsca niż garaż, a jej montaż jest szybki i nieskomplikowany.

BRAK ZEZWOLEN BUDOWLANYCH – wiata nie wymaga żadnych zezwoleń budowlanych (jeśli nie przekracza 35m² oraz 50m² w przypadku posiadania na tym terenie budynku mieszkalnego) oprócz zgłoszenia zamiaru budowy do starostwa powiatowego lub urzędu miasta. 

PREZENTACJA  dzięki nowoczesnej formie oraz możliwości dostosowania wypełnień i kolorystyki teren wokół posesji nabierze dodatkowej elegancji.

Wiaty i ogrodzenia bezpośrednio od PRODUCENTA

 

Marciniak Ogrodzenia to ceniony producent i dystrybutor ogrodzeń oraz wiat ze stali konstrukcyjnej, które posiadają najwyższą klasę jakości

Firma Marciniak Ogrodzenia specjalizuje się w produkcji ogrodzeń, bram, wiat na auta oraz podmurówek. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji swoją ofertę dedykuje klientom na terenie całej Polski.

Wycena wykonania danej usługi trwa tylko 15 minut, a cały proces przebiega sprawnie i szybko. 

Marciniak Ogrodzenia zapewnia jakość na długie lata – firma daje aż 10 lat gwarancji na swoje produkty. Wyroby powstają przy użyciu stali ocynkowanej, która jest zabezpieczona przed korozją poprzez nałożenie warstwy cynku – chroni ona stal nie wymagając przy tym dodatkowej konserwacji. 

Za produkcję surowców odpowiadają jedne z najbardziej renomowanych marek na świecie m.in. DuPont oraz Axalta Coating Systems. 

0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyOdśwież koszyk