[vc_row equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="4/12"][vc_column_text]Logo Marciniak Ogrodzenia[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="5/12" css=".vc_custom_1453724328265{margin-bottom: 30px !important;}"][vc_column_text]

MARCINIAK OGRODZENIA

Jesteśmy producentem, dystrybutorem nowoczesnych ogrodzeń metalowych, które chronią posesję i stanowią jej stylową ozdobę nawet przez kilkadziesiąt lat. Produkowane przez nas ogrodzenia zostały docenione przez klientów z całej Polski i Unii Europejskiej.

Naszą misją jest tworzenie pięknych, trwałych, przystępnych cenowo ogrodzeń, które stanowią integralny element architektury obiektu, podnoszą walory estetyczne przestrzeni oraz zapewniają właścicielom bezwarunkowe poczucie bezpieczeństwa.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="3/12" css=".vc_custom_1453724379700{margin-bottom: 0px !important;}"][vc_column_text]

KONTAKT

ul. Dolina Zielona 54 65-154 Zielona Góra

Contact Info

kontakt(at)marciniakogrodzenia.pl +48 531 762 612

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Zadzwoń 531-762-612 i porozmawiaj z doradcą od ogrodzeń
O Nas
8 filmów, które musisz zobaczyć, jeśli planujesz postawienie wiaty garażowej_marciniakogrodzenia_wiata garazowa stalowa_

Krótki opis:

Kilka dokladnych informacji:


8 filmów, które musisz zobaczyć, jeśli planujesz postawienie wiaty garażowej


Gdyby chwila, w której czytasz ten tekst była filmem zapewne miałby on tytuł: “W poszukiwaniu pomysłu na carport”.

Bo spędziłeś już pewnie kilka godzin na telefonicznych rozmowach z producentami wiat garażowych jak my, przejrzałeś dziesiątki zdjęć z inspiracjami, przeczytałeś masę opinii. Mimo to ciągle zastanawiasz się, jaką wiatę garażową postawić na swoim podwórku.

Mamy nadzieję, że dzisiaj choć trochę ułatwimy Ci wybór. Zapraszamy na przegląd filmów z serwisu YouTube z wiatą garażową w roli głównej.


Wielofunkcyjny carport na małej przestrzeni

Na początek zobacz, jakie cudo postawił na swoim podwórku pewien architekt.

Philippe miał do zagospodarowania niewielką przestrzeń przy domku szeregowym. Postanowił wykorzystać ją maksymalnie. Poza funkcją garażową jego carport spełnia też rolę designerskiej altany z letnią jadalnią. Dodatkowo jedna ze ścian wiaty to przesuwna i pojemna szafa, ozdobiona wzorami nawiązującymi do twórczości Jackson Pollock. W ten prosty sposób zwykłe podwórko, na którym nikt inny nie pomyślałby, że można zmieścić samochód, nabrało niepowtarzalnego i funkcjonalnego charakteru.


Wiata garażowa bez pozwolenia na budowę – jak to zrobić?

Tym razem film naszego autorstwa z konkretnymi poradami na to, jak wybudować wiatę garażową bez zbędnych formalności. Niestosownie byłoby ocenić, że robiąc go wyszła nam naprawdę niezła robota – zatem niech rekomendację stanowi ponad 10 000 osób, które wyświetliły film na YouTube 😉

Temat budowy carportu bez zezwolenia rozwinęliśmy też na naszym blogu > TUTAJ.


Automatyczne zadaszenie nad samochodem, czyli przenośny garaż

Chińska wariacja odnośnie własnej wiaty garażowej, a trochę nawet garażu.

Powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na zabezpieczenie pojazdów i brak przydomowej przestrzeni. Rozwiązanie bardzo często stosowane w azjatyckich metropoliach i co ciekawe także coraz częściej widziane w Europie.

A tu kilka innych, ciekawy rozwiązań na nietypowe zadaszenie samochodu i parkowanie w ogólne.

 

I to samo rozwiązanie, co dwa filmiki wyżej ale w “nieco” bardziej regionalnym stylu. Choć estetyka pozostawia tu sporo do życzenia, a sam carport przypomina marzenie Pana Kazia pt. “Ja nie dam rady?!” to pomysłodawcy trzeba oddać honor… bo to szaleństwo działa!


Wiata garażowa – zrób to sam

Pozostając w temacie samodzielnych projektów przedstawiamy dwie realizacje.

Na początek relacja sprzed ponad 10 lat z realizacji drewnianej wiaty garażowej.

Nie chcesz drewna? To może własnej roboty carport stalowy?


Wiata garażowa inspiracje

Właśnie po wpisaniu tego hasła na YouTube naszym oczom ukazały się setki filmików, których twórcy wzięli sobie tą frazę mocno do serca.
Na koniec naszego zestawienia przedstawiamy jeden z nich.

Uwaga – nie znajdziesz tu realizacji na miarę Spielberga, a same zdjęcia są, delikatnie mówiąc, są dość wątpliwej jakości… niemniej wychodzimy z założenia, że żadna inspiracja nie boli 😉

Dalego też zapraszamy na naszego bloga >> Zobacz inspiracje na “Nowoczesną wiatę garażową“.


Chcesz postawić wiatę pod swoim domem?

Sprawdź naszą ofertę:
nowoczesne wiaty garażowe

A w razie pytań daj znać:
+48 531 762 612
kontakt@marciniakogrodzenia.pl