Logo Marciniak Ogrodzenia

MARCINIAK OGRODZENIA

Jesteśmy producentem, dystrybutorem nowoczesnych ogrodzeń metalowych, które chronią posesję i stanowią jej stylową ozdobę nawet przez kilkadziesiąt lat. Produkowane przez nas ogrodzenia zostały docenione przez klientów z całej Polski i Unii Europejskiej.

Naszą misją jest tworzenie pięknych, trwałych, przystępnych cenowo ogrodzeń, które stanowią integralny element architektury obiektu, podnoszą walory estetyczne przestrzeni oraz zapewniają właścicielom bezwarunkowe poczucie bezpieczeństwa.

KONTAKT

ul. Dolina Zielona 54
65-154 Zielona Góra

Contact Info

kontakt(at)marciniakogrodzenia.pl
+48 531 762 612

Zadzwoń 531-762-612 i porozmawiaj z doradcą od ogrodzeń
  • Deutsch
  • English
  • Français
O Nas
Jesteś tutaj: Strona GłównaJak kupować

Jak kupić ogrodzenie ?

• • •

Pierwszy etap

Dane do naszych specjalistów znajdziesz w zakładce KONTAKT. Zadzwoń lub napisz e-mail. Jeśli chcesz poznać przybliżony koszt produktów zadzwoń a natychmiast odpowiemy na wszystkie pytania. W przeciągu 24 godzin, otrzymasz natomiast  dokładną wycenę swojego ogrodzenia.

Drugi etap

Jeśli wstępnie zaakceptujesz wycenę, zamów bezpłatny pomiar u naszych fachowców. Wystarczy jeden telefon. Po dokonanym pomiarze oraz uzgodnieniu warunków umowy, otrzymasz do akceptacji projekt swojego ogrodzenia, które wykonamy w naszym zakładzie. Termin zakończenia prac zostanie określony w umowie.

Trzeci etap

Realizacja Twojego zamówienia  rozpocznie się natychmiast po wpłacie zaliczki.  Możesz wybrać dowóz ogrodzenia i zamontować je samodzielnie lub skorzystać z usług naszych montażystów.

ZAPRASZAMY