Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

 

Nowoczesny garaż z wiatą – praktyczny, wygodny i solidny

Nasz nowoczesny garaż z wiatą to rozwiązanie dla miłośników motoryzacji, którzy przed warunkami atmosferycznymi chcą ochronić więcej niż jeden pojazd mechaniczny. Może to być samochód, ale zarówno quad czy jakiś jednoślad. Jeśli jesteś posiadaczem jednego samochodu to wdzięczni będą Twoi gości, którzy z chęcią skorzystają z wiaty podczas odwiedzin. 

Garaż z wiatą – dane techniczne

Wysokość wiaty od strony wjazdu 275 cm
Wysokość wjazdu 250 cm
Szerokość całkowita 600 cm
Głębokość całkowita 600 cm
Wysokość 270 cm
Kolor wiaty Antracyt RAL 7016
Kolor garażu Antracyt RAL 7016
Odporność na obciążenie dachu 110-135 kg/m2

Dodatkowo ścianki garażu wykonane się z płyty brodnickiej o grubości 40 mm, więc nic negatywnego Twoim mechanicznym zabawkom się nie stanie. Dach wykonaliśmy z blachy falistej z powłoką antykondensacyjną. Spadek samego dachu jest skierowany na tył wiaty, a tam w prezencie montowana jest rynna z opływem. Samo pomieszczenie garażowe przystosowane zostało do zamontowania bramy o wymiarach 300 cm x 250 cm. 

6 wariantów zakupu garażu z wiatą dostępne w naszej ofercie

Aktualnie do sprzedaży dopuściliśmy 6 wariantów czy też modeli garaży z wiatą. Każdy z modeli posiada dane techniczne zawarte w powyższym akapicie, a wyglądają one następująco:

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem naszej wiaty w innym kolorze, lub chcecie zmienić liczbę wypełnień ściany bocznej i tylnej: proszę wybrać przycisk zielonej słuchawki na stronie by skontaktować się z którymś z dostępnych handlowców.

Dodatkowe wypełnienie wiaty ściankami

Istnieje również możliwość wypełnienia wiaty ściankami. Na każdą stronę przypadają 3 elementy ścianki. Lewa strona posiada wypełnienie w 3 elementach.

Rodzaje wypełnień

Styl horyzontalny Styl żaluzjowy
   
wypełnienie ścianki - Wiata fotowoltaiczna wypełnienie żaluzjowe - wiata fotowoltaiczna

 

Warianty

wiata standard z garażem, wiata standard z garażem – 3 wypełnienia Horyzontal, wiata standard z garażem – 5 wypełnień Horyzontal, wiata standard z garażem – 3 wypełnienia Żaluzja, wiata standard z garażem – 5 wypełnień Żaluzja

Powiązane Produkty