Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Innowacyjny i elegancki model, wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo. Minimalistyczny design doskonale łączy się z nowoczesną architekturą, a szeroka gama kolorów umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do posiadanej zabudowy. Pokrycie powierzchni polimerami gwarantuje nasyconą barwę i pozwala jeszcze skuteczniej chronić płot palisadowy przed korozją – nawet przez kilkadziesiąt lat. Funkcjonalność modelu wzmacniają bezspawowe łączenia.

 

Płot Palisadowy

Płot Palisadowy produkowany jest w atrakcyjnej cenie, zarówno w wymiarach standardowych jak i pod wymiar. Nowoczesny kształt profilu Palisada cechuje nowoczesna konstrukcja, która zapewnia Wam lekki i estetyczny wygląd waszego płotu.

 

Krótka charakterystyka

Płot palisadowy, jak sama nazwa wskazuje przypominają swoją budową poziome palisady . Stalowe cynkowane panele ułożone są symetrycznie, w regularnych odstępach od siebie. Płot Palisadowy dzięki wykonaniu z malowanej proszkowo ocynkowanej stali charakteryzuje się odpornością na czynniki atmosferyczne i korozję. Ponadto płot palisadowy dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. To jednocześnie dobry wybór dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na częste czyszczenie zabudowania tego typu. Producenci gwarantują aż dziesięć lat nienaruszonego stanu powłoki.

 

Sposób na bezpieczeństwo i ochronę przed zanieczyszczeniami

Płot palisadowy to lekka alternatywa dla grubych murów czy tradycyjnych, masywnych płotów. Płot idealnie współgra z minimalistyczną, współczesną architekturą. Gęsto ułożone lamele dają dużo niewielkich prześwitów. W efekcie, piękny i zadbany teren, mimo solidnego, stalowego ogrodzenia, może nadal stanowić wizytówkę właścicieli posesji, podziwianą przez przechodniów.

Lamele o szerokości 10 cm.

Cena zł/m² za standardowe przęsło.

 

Kolor

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!