Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

 

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe produkowane są w atrakcyjnej cenie, zarówno w wymiarach standardowych jak i pod wymiar. Nowoczesny kształt profilu Palisada cechuje nowoczesna konstrukcja, która zapewnia Wam lekki i estetyczny wygląd waszego płotu.

 

Krótka charakterystyka

Panele ogrodzeniowe, jak sama nazwa wskazuje przypominają swoją budową poziome palisady . Stalowe cynkowane panele ogrodzeniowe ułożone są symetrycznie, w regularnych odstępach od siebie. Panele ogrodzeniowe dzięki wykonaniu z malowanej proszkowo ocynkowanej stali charakteryzuje się odpornością na czynniki atmosferyczne i korozję. Ponadto panele ogrodzeniowe dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. To jednocześnie dobry wybór dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na częste czyszczenie zabudowania tego typu. Producenci gwarantują aż dziesięć lat nienaruszonego stanu powłoki.

 

Panele ogrodzeniowe znajdują szerokie zastosowanie zarówno przy prywatnych posiadłościach, jak i w miejscach publicznych. Świetnie pasują do większości zabudowań, a dzięki wytrzymałej formie pozostają nienaruszone przez lata. To jednocześnie prosty sposób na ochronę biur oraz terenów firmowych. Łatwy montaż jest aspektem, który okazuje się niebywale istotny dla samowystarczalnych amatorów.   Warto dodać, że Panele ogrodzeniowe są coraz częściej spotykanie nie tylko w nowoczesnych zabudowach, ale i tych utrzymanych w tradycyjnej koncepcji.

 

Do wyboru, do koloru

Jak już wspomnieliśmy wcześniej panele ogrodzeniowe są bardzo neutralne stylistycznie i nie zmieniają odbioru wizualnego budynków. Doskonale zgrają się z niemal każdą elewacją i kolorystką domów. Sprawdzą się też przy dużych ogrodach, albo obiektach z basenami. Coraz popularniejsze jest też łączenie ich z oświetleniem typu LED. Producenci na ogół proponują od kilku do kilkunastu wariantów kolorystycznych i stylistycznych. Tutaj z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne i zimne srebrno, tradycyjne odcienie brązu, a może ogrodzenie  w stylu retro? Wybór należy tylko do Ciebie!

 

Sposób na bezpieczeństwo i ochronę przed zanieczyszczeniami

Panele ogrodzeniowe to lekka alternatywa dla grubych murów czy tradycyjnych, masywnych płotów. Ogrodzenie idealnie współgra z minimalistyczną, współczesną architekturą. Gęsto ułożone lamele dają dużo niewielkich prześwitów. W efekcie, piękny i zadbany teren, mimo solidnego, stalowego ogrodzenia, może nadal stanowić wizytówkę właścicieli posesji, podziwianą przez przechodniów.

Lamele o szerokości 10 cm.

Cena zł/m² za standardowe przęsło.

 

Kolor

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!