Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

 

Innowacyjny i elegancki model, wykonany ze stali ocynkowanej ogniowo. Minimalistyczny design doskonale łączy się z nowoczesną architekturą, a szeroka gama kolorów umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do posiadanej zabudowy. Pokrycie powierzchni polimerami gwarantuje nasyconą barwę i pozwala jeszcze skuteczniej chronić ogrodzenie panelowe przed korozją – nawet przez kilkadziesiąt lat. Funkcjonalność modelu wzmacniają bezspawowe łączenia.

Ogrodzenie Panelowe

Ogrodzenia Panelowe z modelu Palisada produkowane są w atrakcyjnej cenie, zarówno w wymiarach standardowych jak i pod wymiar. Nowoczesny kształt profilu Palisada cechuje nowoczesna konstrukcja, która zapewnia Wam ustronną, niedostępną dla oczu postronnych, przestrzeń w ogrodzie.

Minimalizm i nowoczesny design

Ogrodzenia panelowe cieszą się ogromną popularnością już od wielu lat. Świetnie sprawdzają się przy posiadłościach utrzymanych w nowoczesnym stylu, gwarantują prywatność i nie zaburzają ogólnej wizji budynku. To jednocześnie idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie stonowaną kolorystykę oraz formę. W tym wypadku ogrodzenia panelowego wariant stworzony ze stali szczyci się ogromną wytrzymałością i łatwymi w montażu elementami. Inwestycja w rozwiązanie tego typu okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Lamele o szerokości 10 cm.

Cena zł/m² za standardowe przęsło.

 

Kolor

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!