Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

 

 

Przęsło Aluminiowe

Nowoczesne przęsło aluminiowe zyskuje coraz większą popularność. Funkcjonalny, wytrzymały, a przy tym uniwersalny pod kątem designu, doskonale prezentuje się przy ogrodzeniu frontalnym. 

Jesteśmy producentem tych systemów ogrodzeniowych, które mogą być wykorzystywane zarówno jako ogrodzenia prywatnych posesji, jak i posesji firmowych. Zapewniają one dyskrecję i idealnie komponują się z nowoczesnym zabudowaniem posesji. 

Przęsło aluminiowe – dane techniczne

SZEROKOŚĆ 200 cm
WYSOKOŚĆ 120 cm
KOLOR RAL7024

Funkcjonalny i solidny system ogrodzeniowy typu przęsło aluminium

Przęsło aluminiowe należy do najbardziej uniwersalnych systemów ogrodzeniowych stosowanych przy ogrodzeniu posesji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy również do produkcji system z żaluzji aluminiowych. To pozwoliło nam zmniejszyć masę gotowych konstrukcji. Zaletą jest także wyeliminowanie ryzyko pojawienia się korozji, nawet przy wieloletnim użytkowaniu ogrodzenia. Nie musisz już martwić się konserwacją i ochroną antykorozyjną.   

Ogrodzenia typu przęsła aluminiowego, wykonane są z przęseł, w skład których wchodzą dwa profile aluminiowe. Do nich nitowane są profile przypominające żaluzje poziome. Wykonano je z aluminium.

Systemy te mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL, który będzie doskonale komponował się z elewacją oraz zabudową posesji.

Dopasuj ogrodzenie do wyglądu swojej posesji. Przęsło aluminiowe ma liczne zalety. Największą z nich jest stabilna i bardzo wytrzymała konstrukcja, która wynika z budowy przęsła ogrodzeniowego. System ten może być stosowany również do wykonania bram oraz furtek.   

Zamontowane żaluzje ograniczają widoczność z zewnątrz. To zapewnia dyskrecję Tobie i Twojej rodzinie. Takie żaluzje to także odpowiedni wybór, jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz skutecznie chronić dobytek przed kradzieżą.  

 

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!