Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

   

Ogrodzenie Żaluzjowe Natura jest wykorzystywane do tworzenia nowoczesnych ogrodzeń wykonanych z profili stalowych. Model jest nazywany potocznie żaluzją, ponieważ jego sposób zastosowania jest wzorowany na okiennych żaluzjach. Zapewnia prywatność przy zachowaniu prostego i nowoczesnego stylu. Doskonale prezentuję się zarówno przy współczesnych jaki i tradycyjnych budynkach, dlatego jest częstym wyborem zarówno klientów prywatnych jak i korporacyjnych.  

Ogrodzenie Żaluzjowe Natura – charakterystyka

Ogrodzenie zbudowane z przęseł żaluzyjnych to gwarancja prywatności w Twoim ogrodzie. Takie ogrodzenie chroni nie tylko przed wzrokiem innych, ale zapobiega również przedostawaniu się hałasu i kurzu z ulicy. Najczęściej jest wykonane z pełnego profilu stalowego o wymiarach dostosowanych do upodobań klienta. Przęsła zostają zabezpieczone ocynkiem i warstwą lakieru proszkowego. Istnieje możliwość wyboru koloru z szerokiej palety barw, dlatego z łatwością można go dopasować do indywidualnych potrzeb i upodobań każdego klienta.

Jedną z ważniejszych zalet takiego ogrodzenia jest ich optyczny wpływ na przestrzeń. Odpowiedni układ elementów powoduję, że całą konstrukcja traci wizualnie na wysokości. Takie ogrodzenie nie wygląda masywnie, dodaje lekkości posesji przy jednoczesnym zachowaniu fizycznych parametrów. Z łatwością można regulować rozstawienie profili i ich szerokość. Zmieniając kont poszczególnych elementów wpływamy na widoczność posesji z ulicy.

Istnieje możliwość takiego ustawienia, które umożliwi widoczność z posesji na ulicę, ale odwrotnie, z ulicy na posesję ją ograniczy. Takie ogrodzenie jest wizytówką każdej posesji. Po za estetyką wykonania i nowoczesnym designem niewątpliwą zaletą przęseł żaluzjowych jest wysoka trwałość materiałów używanych w produkcji. Dobra odporność na korozję, warunki środowiska i uszkodzenia mechaniczne gwarantują, że ogrodzenie będzie cieszyć Twoje oko przez długie lata.  

Panel żaluzjowy – dane techniczne

SZEROKOŚĆ 200 cm
WYSOKOŚĆ 120 cm
KOLOR RAL7024, RAL1015, RAL6005, RAL9006
 

Dlaczego warto kupić Ogrodzenie Żaluzjowe od producenta?

Pierwszą zaletą zakupu przęseł bezpośrednio od producenta jest cena. Nie zawiera ona dodatkowych prowizji dla pośredników, a więc generuje niższy koszt dla klienta. Kupując produkt od producenta masz gwarancję kompletności i kompatybilności wszystkich elementów oraz gwarancję jakości. Zakup ogrodzenia to decyzja na lata, dlatego bardzo istotne jest aby wszystkie elementy były oryginalne i pasujące do siebie. Decydując się na bezpośredni zakup poza produktem otrzymujesz również profesjonalny serwis i obsługę. Dotrzymanie terminu nie będzie problemem. Otrzymasz również dobrą ofertę gwarancyjną i serwis przez cały proces, od zamówienia do montażu przęseł.  

Natura – uniwersalność w każdym stopniu

Natura –  połączenie dwa w jednym. Ogrodzenie Żaluzjowe Natura pozwala cieszyć się naturalnymi kolorami drewna przy bardzo wytrzymałej i bezproblemowej konstrukcji stalowej. Elementy systemu palisada produkowane są z ocynkowanej ogniowo i pokrytej polimerami stali oraz łączone bezspawowo, co zwiększa ich funkcjonalność i skutecznie chroni przed korozją. Jednocześnie ogrodzenie prezentuje się stylowo i lekko oraz idealnie współgra z architekturą budynku.

 

Nie wiesz jaki rodzaj ogrodzenia wybrać? Skontaktuj się z nami!

Główny aspekt ogrodzeń żaluzjowych, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie to rodzaj konstrukcji i jej wygląd. Trwałość takiego ogrodzenia jest wysoka, dlatego też wybór będzie wyborem na lata, warto aby był satysfakcjonujący przez cały okres użytkowania. Decyzja powinna być podjęta świadomie. Możesz skorzystać z pomocy konsultantów, którzy swoją profesjonalną wiedzą wesprą Cię  wyborze. Zapewnią oni wsparcie zarówno w wykonaniu pomiarów, zaprojektowaniu, wykonaniu i zamontowaniu przęseł na posesji. Warto zdecydować się na wsparcie profesjonalistów, jego efektem będzie bezpieczne, estetyczne i funkcjonalne ogrodzenie.

 

Kolor

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!