Brama żaluzjowa charakteryzuje się oryginalną konstrukcją składającą się ze stalowych przęseł, które układem i wyglądem przypominają żaluzję okienną, stąd właśnie pochodzi nazwa. Z pośród szerokiej gamy bram żaluzjowe wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością. Ograniczają widok na teren posesji od zewnątrz bez ograniczania przepływu powietrza. Widoczność przez bramę i ogrodzenie jest zależna od kąta pod jakim zostały ułożone przęsła i może być regulowana. Istnieje sposób montażu, który pozwala na możliwość widoku od wewnątrz, a ogranicza go z zewnątrz. Zapewnia to dużą prywatność i komfort użytkowania oraz poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie stanowi bardzo oryginalny element dekoracyjny posesji.

Brama żaluzjowa samonośna – charakterystyka

Jest to nowoczesna, lekka i elegancka alternatywa murowego ogrodzenia i płaskiej metalowej bramy. Bramy tego typu wyróżniają się symetryczną formą i prostymi poziomymi liniami. Jej największą zaletą jest zastosowanie praktyczne, układ przęseł w takiej bramie zapobiega przedostawanie się hałasu i kurzu z ulicy. Solidność i wytrzymałość bramy żaluzjowej jest zależna od materiałów i sposoby wykonania. Do jej produkcji wykorzystywana jest ocynkowana stal, która następnie jest malowana na dowolny, wybrany kolor z palety. Klient może wybrać odpowiednio dopasowany do całej posesji nie tylko odcień, ale również efekt wykończenia: matowe lub połyskowe.

Nowoczesne wykonanie bram wjazdowych

Ten rodzaj bramy doskonale sprawdzi się z prywatnych miejskich posesjach i firmowych terenach. Z łatwością wpisze się w charakter współczesnej architektury i doskonale dopasuje do całej posesji. Jest ona łatwa w montażu i ułatwia zwiększenie bezpieczeństwa posesji, a przy tym długo zachowuje swój pierwotny wygląd. Jest to dobry wybór na lata. Wybór bramy palisadowej, która przypomina żaluzję daje wiele korzyści, dlatego jest to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań zarówno przez klientów korporacyjnych, jak i prywatnych. Spełnia funkcje praktyczne oraz estetyczne. Najważniejsze zalety to gwarancja dyskrecji, nowoczesny design, trwałość wykonania, łatwy montaż i przystępna cena. Istnieje możliwość personalizacji bramy, poprzez dostosowanie szerokości i rozstawu stalowych profili, co wpływa na unikalność kompozycji.

Brama przesuwna żaluzja – dane techniczne

WAGA 20 kg
WYMIARY 30 × 350 × 120-150 cm
KOLOR RAL7024, RAL1015, RAL6005, RAL9006
SZEROKOŚĆ 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm
WYSOKOŚĆ 120 – 140 cm, 141 – 160 cm, 161 – 180 cm

Dlaczego warto kupić bramę żaluzjową przesuwną od producenta?

Zakup bramy to decyzja podejmowana na wiele lat. Jest ona ważna i z jej konsekwencjami będziesz zmagać się przez lata. Decydując się na zakup bramy żaluzjowej od producenta masz gwarancję jakości produktu. Wszystkie elementy będą oryginalne i kompatybilne ze sobą, co jest bardzo istotne przy codziennym użytkowaniu bramy. Przy bezpośrednim zakupie również cena jest korzystniejsza, a w pakiecie z produktem otrzymujesz profesjonalny serwis i obsługę. Nie musisz martwić się o dotrzymanie terminu. Otrzymasz również  korzystną ofertę gwarancyjną.

Nie wiesz jaki rodzaj bramy wjazdowej wybrać? Skontaktuj się z nami!

Głównymi zaletami bramy żaluzjowej, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze bramy to oryginalna konstrukcja, nowoczesny wygląd. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na dyskrecji przy zachowaniu estetyki. Trwałość tego rozwiązania jest bardzo wysoka, dlatego też wybór tej bramy to decyzja na lata, powinna być przemyślana i podjęta świadomie. Konsultanci doradzą CI najkorzystniejsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Otrzymasz od nich wsparcie zarówno w wykonaniu pomiarów posesji, zaprojektowaniu, oraz wykonaniu i zamontowaniu bramy. Zdecyduj się na wsparcie profesjonalistów z tej dziedziny, którego efektem będzie bezpieczna i funkcjonalna brama.

Waga 20 kg
Wymiary 30 × 350 × 120-150 cm
Kolor

RAL7024, RAL1015, RAL6005, RAL9006

Szerokość

350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm

Wysokość

120 – 140 cm, 141 – 160 cm, 161 – 180 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Brama Samonośna Żaluzjowa”

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!