Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

Podczas wyboru bramy często popełniane są błędy wynikające z niewystarczającej wiedzy o specyfikacji danego rozwiązania. Ważne aby automatyka, typ bramy i jej design został dobrze przemyślany przed zakupem. Bramy palisadowe mają wiele zalet, są doceniane przede wszystkim za wysoką wytrzymałość mechaniczną i jednoczesny modny design. Ogrodzenia typu palisadowego dobrze wkomponowują się w różnego rodzaju zabudowania. Brama wjazdowa to idealne wykończenie takiego ogrodzenia. Aby dokonać dobrego wyboru, który będzie służył na lata należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Brama żaluzjowa samonośna – charakterystyka

Jedną z nich jest materiał, który został użyty do produkcji danego ogrodzenia. Brama powinna być wykonana z jednakowego materiału co całe ogrodzenie. Jeśli ogrodzenie wokół posesji jest wykonane z nowoczesnego metalu, to brama również musi być metalowa. Cała stylistyka ogrodzenia również powinna być spójna ze sposobem wykonania bramy. Mieszanie różnych styli przy wyborze bramy i ogrodzenia nie będzie wyglądało efektownie. Kolorystyka bramy powinna być również dopasowana do kolorystyki ogrodzenia, a także zewnętrznych elementów posesji. Decydując się na bramę palisadową musimy wybrać sposób otwierania się jej, może być ręczny lub automatyczny. Brama otwierana ręcznie będzie tańsza od tej automatycznej, jej montaż łatwiejszy. ale to przy bramie automatycznej codzienny komfort użytkowania będzie dużo wyższy.  Bramy ręczne częściej ulegają awariom i są łatwiejsze do przejścia dla potencjalnych włamywaczy. Przy tego rodzaju bramach często polecany jest dodatkowy system przeciwwłamaniowy, który polega na ryglowaniu zapadkowym.

Brama palisadowa przesuwna (samonośna) czy dwuskrzydłowa?

Kolejna decyzja, która należy podjąć to wybór pomiędzy bramą przesuwną a dwuskrzydłową.  Każdy z tych rodzajów sprawdzi się lepiej w innych sytuacjach. Brama palisadowa przesuwna to doskonałe rozwiązanie dla krótkich podjazdów, należy jednak pamiętać, że szerokość działki musi pozwolić na swobodne rozsuwanie się bramy. Bramy dwuskrzydłowe, które nazywane są również rozwieranymi potrzebują miejsca, aby móc się otworzyć. zalecane są do długich podjazdów, które nie mają zbyt dużo wolnego miejsca z boku.

Brama przesuwna żaluzja – dane techniczne

WAGA 15 kg
WYMIARY 30 × 350-550 × 120-180 cm
KOLOR RAL7024, RAL1015, RAL6005, RAL9006
SZEROKOŚĆ 350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm
WYSOKOŚĆ 120 – 140 cm, 141 – 160 cm, 161 – 180 cm

Dlaczego warto kupić bramę palisadową przesuwną od producenta?

Brama wjazdowa palisadowa, tak jak i całe ogrodzenie to inwestycja na długie lata. Dlatego też warto postawić na wysoką jakość, którą gwarantuje producent. Kupując od producenta masz pewność, że wszystkie elementy, bez wyjątku będą ze sobą kompatybilne i odpowiednio dopasowane, zarówno w kontekście technicznym, jak i wizualnym. Jeśli zdecydujemy się na zakup kompletu całego ogrodzenia od producenta nie musimy martwić się kwestiami dopasowania. Sytuacja jest odwrotna, gdy staramy się dopasować nową bramę do już postawionego ogrodzenia. Zakup od producenta daje nam gwarancję jakości, kompatybilności wszystkich elementów i profesjonalną obsługę serwisową.

Nie wiesz jaki rodzaj bramy wjazdowej wybrać? Skontaktuj się z nami!

Wybór odpowiedniej bramy palisadowej to kwestia wielu trudnych decyzji, między innymi rodzaj bramy, sposób w jaki będzie się otwierała, a także wybór jakości i materiału, z którego będzie wykonana. Na pewno nie warto podejmować tej decyzji pochopnie, ponieważ jest to wybór na długie lata. Warto skonsultować swój wybór z profesjonalistą, konsultanci opiszą dokładnie różne możliwości. Pomogą zrobić pomiary  i doradzą, tak aby wybór był świadomy. Wybór powinieneś dokonać indywidualnie w zależności od sytuacji, oczekiwań klienta, a także od specyfiki terenu, ogrodzenia i budynku miejsca, w którym ma się znaleźć brama.

Waga 15 kg
Wymiary 30 × 350-550 × 120-180 cm
Kolor
Szerokość

350 cm, 400 cm, 450 cm, 500 cm, 550 cm

Wysokość

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Brama Palisadowa – Samonośna (przesuwna)”

Powiązane Produkty

Call Now ButtonZadzwoń teraz!