Zadzwoń do nas!

Wycena w 15 minut
Dostawa na terenie całej Polski
Darmowy pomiar w całej Polsce
Kompleksowe wykonanie
10 lat gwarancji.
Menu
Marciniak ogrodzenia - producent ogrodzeń nowoczesnych oraz wiat garażowych.

 

Wiata na dwa auta – podstawowe cechy

Wiata na 2 samochody to nowoczesna, stylowa wiata wykonana z konstrukcji stalowej. Jej zadaniem jest:

  • ochrona przed czynnikami atmosferycznymi ( wiatrem, deszczem, nadmiernym słońcem, pyłkami, piachem, kurzem),
  • nie zajmuje dużo miejsca,
  • można ją postawić nawet na niewielkiej działce,
  • składa się z gotowych konstrukcji przeznaczonych do szybkiego montażu.

Jej postawienie nie zajmie wiele czasu; ma elegancki, stylowy, nowoczesny wygląd, który można dopasować do każdego domu jednorodzinnego, można jedną jej część przeznaczyć na pomieszczenie gospodarcze, w którym będą: rowery, hulajnogi i sprzęt ogrodowy.

Wiata na dwa auta – dane techniczne

Wiata  na dwa auta pełni funkcję garażu. Jest to konstrukcja wolnostojąca, o wymiarach 100×100. Zbudowana jest z metalowych elementów, które tworzą stabilną konstrukcję. Wykonane one są ze stali ocynkowanej. Słupy stalowe są o długości 100 cm. Słupy te zakończone są mocnymi  płaskownikami, z otworami przygotowanymi do kotwiczenia w fundamencie. Dach zaś wykonany jest z profili stalowych w wersji 600×600 cm krokwi i słupów o przekroju 100×100. Dach pokryty jest blachą o grubości i wytrzymałości obliczonej według normy dla 3 strefy klimatycznej oraz obciążenia wiatrem i śniegiem dla II strefy obciążenia wiatrem i śniegiem ( PN-EN 1991-1-3:2005).

Wysokość wiaty od strony wjazdu 275 cm
Wysokość wjazdu 250 cm
Szerokość całkowita 600 cm
Głębokość całkowita 600 cm
Wysokość 270 cm
Kolor wiaty Antracyt RAL 7016
Kolor garażu Antracyt RAL 7016
Odporność na obciążenie dachu 110-135 kg/m2
Spadek dachu 1,0-1,5%

Wiaty stalowe oferowane przez firmę Marciniak Ogrodzenia, jednego z wiodących producentów wiat w Polsce, nie tylko spełniają wszelkie normy, ale także są bardzo wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych, a zarazem mają elegancki, nowoczesny wygląd.

Dlaczego wiata na dwa samochody to dobry wybór dla Twojego domu?

Wiata na dwa auta to wygodne użytkowanie dwóch samochodów. Jest ona wytrzymała na czynniki atmosferyczne, a jej stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Nie wymaga specjalnego przygotowania terenu, a montaż jej jest szybki bezproblemowy. Jej stylowy wygląd pasuje do każdego typu domów. W sytuacji, gdy w domu jest mało miejsca na pomieszczenie gospodarcze, może ona również pełnić taką dodatkową funkcję. Wiata na dwa auta to dobre rozwiązanie dla każdego domu.

Producent wiat – Marciniak Ogrodzenia

Jednym ze znanych producentów wiat stalowych na dwa auta jest firma Marciniak Ogrodzenia, która oferuje bogaty wybór wiat, w tym wiatę na dwa samochody. Firma daje 10 lat gwarancji na wykonane przez siebie produkty. Działa ona na terenie całej Polski, oferuje szybką wycenę w 15 minut, darmowy pomiar oraz szybkie wykonanie.

Wiata na dwa auta to dobre rozwiązanie dla osób nie mających gdzie garażować swoich samochodów. Jest ona stabilną konstrukcją, znakomicie chroniącą auta przed czynnikami atmosferycznymi, przedłużając ich żywotność. Jest to trwała konstrukcja wykonana ze stalowych, ocynkowanych słupów. Wiaty na 2 auta oferowane przez firmę Marciniak Ogrodzenia spełniają wszelkie normy oraz posiadają 10 lat gwarancji. To wiaty, którymi warto się zainteresować.

 

Siehe auch