[vc_row equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="4/12"][vc_column_text]Logo Marciniak Ogrodzenia[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="5/12" css=".vc_custom_1453724328265{margin-bottom: 30px !important;}"][vc_column_text]

MARCINIAK OGRODZENIA

Jesteśmy producentem, dystrybutorem nowoczesnych ogrodzeń metalowych, które chronią posesję i stanowią jej stylową ozdobę nawet przez kilkadziesiąt lat. Produkowane przez nas ogrodzenia zostały docenione przez klientów z całej Polski i Unii Europejskiej.

Naszą misją jest tworzenie pięknych, trwałych, przystępnych cenowo ogrodzeń, które stanowią integralny element architektury obiektu, podnoszą walory estetyczne przestrzeni oraz zapewniają właścicielom bezwarunkowe poczucie bezpieczeństwa.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="3/12" css=".vc_custom_1453724379700{margin-bottom: 0px !important;}"][vc_column_text]

KONTAKT

ul. Dolina Zielona 54 65-154 Zielona Góra

Contact Info

kontakt(at)marciniakogrodzenia.pl +48 531 762 612

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Zadzwoń 531-762-612 i porozmawiaj z doradcą od ogrodzeń
O Nas
nowoczesna wiata garazowa_inspiracje_inspiracje na nowoczesna wiate garazowa_carport minimalistyczny_carport z drewna_wiata z drewna_marciniak ogordzenia

Krótki opis:

Kilka dokladnych informacji:


Nowoczesna wiata garażowa – inspiracje


Minimalistyczna, drewniana, a może całkowicie szalona? Unikalny charakter jest ważny, ale najważniejsze, by nowoczesna wiata garażowa spełniała wymagania inwestorów.

Zobacz, jak może wyglądać wiata garażowa pod Twoim domem. Zapraszamy na przegląd najciekawszych inspiracji, które pobudzą kreatywność projektu. Wśród nich m.in. carporty wykonane z wytrzymałej stali, dostosowane do nowoczesnego budownictwa, drewniane czy posiadające unikalne oświetlenie.


Prosta i wolno stojąca

Wbrew pozorom na ten rodzaj wiaty trzeba wygospodarować trochę miejsca. Efekt wizualny robi jednak niesamowite wrażenie i powinien zadowolić każdego, komu zależy na ochronie auta z dwóch stron (dach+ścianka). Projekty przygotowane nawet pod 3 stanowiska postojowe ciągle zachowują w sobie spory powiew lekkość. Wiatę z powodzeniem można skonstruować ze stali połączonej z ozdobnymi płytami, a przy słupach wychodzących z fundamentów zamontować nastrojowe oświetlenie.


Nowoczesny minimalizm a może bauhaus?

Zgrabnie wkomponowane w bryłę budynku, przygotowane z lekkich lameli drewnianych, albo nieco cięższe ale nowoczesne i minimalistyczne konstrukcje o ostrych kształtach. Współczesna architektura daje spore pole do popisu dla projektantów. To uniwersalne konstrukcje, które wytrzymają cięższe warunki atmosferyczne i będą w dobrym stylu dojrzewać razem z elewacją budynku.


Podświetlane wiaty garażowe

Niezależnie od zastosowanego materiału wpływ na komfort z korzystania z wiaty ma jej nocne oświetlenie. Do najczęściej stosowanych rozwiązań należą oświetlenia punktowe i pasy światła (najczęściej LED). Wśród poniższych inspiracji znajdziecie zarówno projekty nowoczesne, biały drewniany carport w stylu prowansalskim i minimalistyczne wiaty stanowiące naturalne przedłużenie garażu.


Nowoczesne carporty stalowe

Wiaty, które niejako łączy wcześniejsze inspiracje- proste, lekkie, eleganckie. Nowoczesne wiaty produkowane z ocynkowanej stali to produkt dedykowany najczęściej dla 1 lub 2 aut. Ścianki powstają w systemie żaluzjowym, horyzontalnym albo ożywiają je dekoracyjne płyty, a samą konstrukcję łatwo dopasować do istniejącej fasady budynku. Wiele z modeli posiada dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, a ich zastosowana stal jest odporna na promieniowanie UV, wilgoć czy zadrapania.

Zobacz produkt >> >> nowoczesna wiata garażowa ze stali

wiata na samochód carport zadaszenieTOP 8 projektow wiaty garazowej_ Carport podwójna wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym_nowoczesna wiata garazowa_najlepsza_stalowe wiaty garazowe_marciniak ogrodzenia

wiata dwustanowiskowa stalowa nowoczesna garazowa realizacja polska

Realizacja dwustanowiskowej wiaty garażowej, horyzontalnej wraz z pomieszczeniem gospodarczym


Naturalnie, czyli z drewna

Dobrze zaprojektowana wiata z drewna wkomponuje się w niemal każdą stylistykę – materiał wygląda świetne nie tylko przy nowoczesnych elewacjach ale i domach z cegły. Drewniane wiaty garażowe można zostawić w pełni otwarte lub zbudować ściany podłużnymi lamelami. Pamiętajmy też drewno potrafi się pięknie starzeć więc jeśli zastosowany materiał będzie wysokiej jakości a projekt ciekawy to unikalny charakter wiaty jest niemal gwarantowany.

*źródło wszystkich zdjęć: pinterest.com


Chcesz postawić wiatę pod swoim domem?

Sprawdź naszą ofertę:
nowoczesne wiaty garażowe

A w razie pytań daj znać:
+48 531 762 612
kontakt@marciniakogrodzenia.pl